Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy Gyöngyöspatá...

Mit szóltok, hogy Gyöngyöspatán, a buszra várva egy cigányasszony elkezdett óbégatni, a riportereknek hogy " el kell hogy meneküljünk mert Patán meg fognak ölni minket"? Most akkor kik szítják a feszültséget, és kik próbálják rendezni a helyzetet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

... hát nem a riporterek...

Amikor egy millát utalnak át egyes politikusok egy kis sírásért, miközben össz egy 14 éves c.gyerek kap egy sallert, szerintem jó biznisz ajvékolni meg rettegni. Eddig bevált!

2011. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
bárcsak igaza lenne és megölnék az összeset ebben az országban! Sok ismerösömet bántották már az orkok.
2011. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
A rendőrség és a kormány próbálja. De ameddig a szélsőjobboldalról jön a fröcsögve cigózás, cigány oldalról pedig a túlzás addig nem megyünk sehova. Szerintem a gárdának kéne visszavenni végül is ők azok akik állítólag az okosabbak a témában.
2011. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Az az igazság, hogy ez már lényegtelen. Szeretett politikusainknak, törvényeinknek, és rendőreinknek hála az egész cigánykérdés annyira elharapódzott, hogy az emberek belátható időn belül az erőszakos önvédelem útjára fognak lépni. Ugyanis elkeseredettek, és másban nem bízhatnak. Ez a kérdés is értelmetlen, már nincs értelme bizonygatni, hogy a cigányok rosszak, mit mond a média és mit nem, mert túlhaladtunk ezen. Már rég szívesen látnánk, ha menekülnének...
2011. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassan én menekülök el innen, mert a kormány nem áll ki mellettem, a felső vezetők sem. Lassan éhen halok a fizetésemből, ezek meg csak sorba állnak a posta előtt, és várják a megváltást. Cserébe hazudnak, és ők tartanak félelemben. A problémára pedig nem megoldás ha nem beszélünk róla.
2011. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon csak az egyszemélyes igazságszolgáltatás működik jól.
2011. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Francnak se hiányoznának ezek az alsóbbrendű mocskos állatok.Maradéktalanul ki kell írtani az összeset.
2011. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!