Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig itthon tervezitek...

Még mindig itthon tervezitek a jövőtöket?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fáj, hogy szétveri néhány szennyláda ezt a szép országot. Eddig a hazaszeretet itthon tartott, tervezgettem, hogy miképpen lehetne elélni és javítgatni kicsit a dolgokon.

Az alacsony fizetést még eltűrném. De nem leszek senki rabszolgája, az emberi jogaimat nem vehetik el. Úgyhogy fájó szívvel, de búcsút mondok én is, családot akarok alapítani.


2011. ápr. 30. 05:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Természetesen.
2011. ápr. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

"""Természetesen. Nem elmenekülni kell hanem kivágni a fideszt.



Minek?

Mind egyforma.

Amikor hatalomra kerülnek, egyből ott terem a nyugati Eu s lobbi, és annyit kapnak, hogy elfelejtik kik is választották meg őket, és mire kaptak felhatalmazást.

Tömött zseb politika megyitt és ez a baj.

2011. ápr. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Egyenlőre igen, mert a munkám ideköt és nincs kedvem külföldre menni. A fizetésem átlagosnak mondható.

"De nem leszek senki rabszolgája, az emberi jogaimat nem vehetik el. "

Nos ez külföldön is előfordulhat:

[link]

[link]

2011. ápr. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Kedves második én nem hiszek ebben. A Jobbik Magyarországért Mozgalom, később párt épp azért jött létre, hogy szakítson eme néprabló nyugatkiszolgáló hagyománnyal. Több Jobbikos ismerősöm van és voltam lakossági fórumon is ezért saját tapasztalatom alapján mondhatom el, ha ott pénz kerül szóba jogtalan előnyökért ők nem elfogadják hanem úgy néznek rád mint a véres rongyra.
2011. ápr. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Ez volt régenis,csak sokan kalandvágyból itthon maradtak,nem elfutottak mint a kutyák!Van ugye a hazaszeretet,és nemcsak papíron.És ha majd jórafordúlnak a dolgok hazajössz és követelődzöl úgy mint sokan annó?
2011. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

láp pál

Mit követelőzök, normális vagy? Akkor hazajövök és itthon dolgozok és élek. Igen.

2011. ápr. 30. 07:52
 7/23 A kérdező kommentje:

05:54

Igen, sajnos így van. Gyöngyöspatán kiválóan láthatjuk azt, hogy milyen amikor minden politikai erő totálisan beleveti magát, hogy szétmarja a többit, még ha beledöglik is a falu. Vagy az ország. Ott még a nyugati lobbi is felszínre került.

2011. ápr. 30. 08:00
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sokáig remény sincs arra,hogy rendbe jöjjenek a dolgok. A Jobbik programja szépen hangzik,de a piacgazdaság nem hazafias alapon működik. Nem egy világtól elzárt szigeten élünk,nem függetleníthetjük magunkat a világgazdaságtól. Ők sem különbek Orbántól,aki azt hiszi,hogy diktálhat mindenkinek. Ha ők kerülnének kormányra,még hamarabb becsődölne az ország.
2011. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Ezt egy másik kérdéshez írtam:


Nem tudom, hogy mi lesz itt, de én le akarok pattani innen.

Ez már nagyon régóta nem a magyarok országa és ezzel nem is lenne még annyi baj. A legnagyobb probléma, hogy a magyar ember magasról tesz erre a tényre, beül Józsibarátot és Valóvilágot lesni a TV elé és egyáltalán nem akar róla tudomást szerezni, hogy lényegében 1526 óta megszállás alatt vagyunk, hol innen, hol onnan és hogy ez a megszállásosdi számunkra egyáltalán nem egy egészséges valami.


Főleg az utóbbi időben fokozódik egyre a helyzet, mert a magyar néptest elkezdett rohamosan fogyni (mellette még el is öregszik, ami kettő azért eddig nem fordult elő a történelemben), míg a cigányoké gyarapszik és mint egy kiírtástól rettegő sáskahad, lassan az elpusztításunkra törnek.


Itt már nem lehet megmaradni. Alulról cigányhordák fenyegetnek, felülről politikusok és pénzemberek fogják le a magyart (és úgy zsigerlik ki anyagilag és szellemileg is, ahogy csak akarják), hogy a cigányok kést döfhessenek belé, középen meg állunk mi, magyarok és kb. a 95%-unk nincs vele tisztában, hogy itt valakik nagyon a vérére szomjaznak és így nem is tud bennük kifejlődni egy egészséges önvédelmi reflex arra az esetre, ha beütne a krach.


Szóval ezért megyek majd el innen.

2011. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nameny

A szívemből beszéltél.

2011. ápr. 30. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!