Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Körülbelül tényleg így működik...

Körülbelül tényleg így működik a Fidesz törvényhozása?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 30. 18:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És ha már itt tartunk, miért nem öltöznek a szebbjövősök zsidónak a járőrőzések alatt?
2011. ápr. 30. 18:12
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
hü.lye vagy ha elhiszed
2011. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem értem mi a probléma. Van egy országgyűlés. Van az állam büntetőhatalma. Az ogy. hoz egy btk. módosítást. Megteheti? Meg. A kuruc meg most is azt bizonyítja, hogy jóstehetségek lappanganak a szerkesztőségben, de mögöttük semmi tudás.
2011. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem körülbelül, hanem pontosan így.
2011. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Ne a kurucinfóról informálódj.
2011. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Igen így. Párt fegyelem van, a többinek meg kuss.

2011. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Honnan informálódjak? Tessék mondd meg!
2011. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem tetszik a kuruc.info, akkor nézd meg az m1-en élőben.
2011. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Köszi, hogy lepontoztatok azért, mert azt írtam, hogy ne a kurucinfóról informálódjon a kérdező. Mi a baj ebben a tanácsban? Elfogult, szélsőséges információforrás. Ezt mindenki tudja. Gondolom, a lepontozók is hasonló nézeteket vallanak!

A mai világban a legjobb szerintem, ha az ember több helyről is informálódik, és több csatornából. (Rádió, tv, net...)

Én is utálom a Fideszt, sőt, az összes pártot, vagyis a politikusokat, mert hazug disznók egytől egyig. (tisztelet a kivételnek.) A válaszomban nem fidesz-imádat miatt írtam, amit írtam.

2011. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:58"


Engemet is ugyanígy pontoznak ezek az elvakultak:) Azt írtam, hogy egy államnak megvan a büntetőhatalma.Ez tény. A magyar országgyűlés jogosult a Btk. rendelkezéseit megváltoztatni. Ez tény.

Tudjuk, hogy a következő időkben pontosan, milyen szakaszokkal fogják változtatni és azt milyen céllal? Nem. Tehát ez a cikk csak egy jóslás, és nem tudáson alapul. Ez TÉNYBELI és nem belátásbeli kérdés. Ostoba lepontozógépek:) És én sem vagyok fideszes,se jobbikos,se semmilyen. Engem a tények érdekelnek és nem a politikai maszlagok, veletek ellentétben.

2011. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!