Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap este Orbán Viktor...

Holnap este Orbán Viktor Hajdú Péter vasárnap esti talk-show-jában már megint megszédíti a társadalmat? Ugyan miket fog összehazudgálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
amit csak tud. szerintem az emberek megint a tenyeréből fognak enni, csak azt nem veszik észre hogy azzal a kézzel amiből esznek azzal veri magának.
2011. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem is az a lényeg,hogy mit hazudik össze hanem az,hogy van képe elmenni egy szórakoztató műsorba.Ez nem csak rá vonatkozik hanem az összes ilyesféle pozícióba lévő emberre aki volt ott.

Ez majdnem olyan mintha elmenne Fábryhoz vagy a Heti hetesbe.

2011. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Hajdu Péter majd jópofizik vele. Ő pedig elmondja,amit a napikban mondott egy interjún,hogy náluk nőuralom van,és kedveli a lánya barátját,de az azt akarja,ami az övé.

Szívesen megnéznék viszont egy interjút,amit Kálmán Olga készít vele! Csak vele Orbán nem mer szóba állni.

2011. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyon jó reklám, kell az ilyen az átlagembernek. A legtöbb politikus ezt csinálja a világon, plusz a tévének is hozza a nézettséget. Ezen felháborodni ostobaság.
2011. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hajdú Peti féle szarul dobott frizbi
2011. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Őszinte úgysem lesz, arra sem fog felelni, amit én kérdeznék tőle, jópofizás meg nem érdekel. Obama is elment egy ottani talk show-ba a felesége kérésére, aztán Oprah és a neje lábát nézegette, nem is figyelt a kérdésekre. Kötelező politikusi szórakozás.
2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg igenis jó dolog, ha egy politikus elmegy egy szórakoztató műsorba, vagy feltárja életét, szerintem ettől emberibb lesz.
2011. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

erhnn


Ja, Gyurcsány is táncolt. De akkor valahogy nem tűnt emberinek... :-D


Pedro

2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden politikus ezt csinálja, csak te Orbánt jobban utálod min a többit, de hát ez már a te problémád
2011. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bumbi02 ***** válasza:

egy politikus, ne menjen ilyen müsorba - Mógács Dániel kivétel:D - , egy politikus ne ilyen meghívásokat fogadjon el, hanem olyanokat ahol kérdőre vonják és nem arról hogy hány gyereke van, hanem hogy szerinte az eddigi 1 évben mit tett. És védje meg az igazát. Mutassa meg hogy csak mi láttuk szrul.

Ha meg már müsorba megy, legalább ne egy ilyen alja müsorba mint a Frizbi.

2011. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!