Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy mindennek...

Az miért van, hogy mindennek megy fel az ára, de az internet, telefon, TV egyre olcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert óriási a túlkínálat!Emiatt a verseny nagyon nagy!
2011. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert már nem lehet eladni drágábban. Kenyeret holnap is fogsz venni, meg kétszeres áron is, mert KELL. De internet, telefon, TV már szinte mindenütt/mindenkinek van, új előfizetőt csak úgy lehet szerezni, ha a konkurrenciától csábítjuk át. Ahhoz meg alacsonyabb árak kellenek.


Pedro

2011. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindennek megy fel az ára, hanem elsősorban a nyersanyagoknak, az energiának és az élelmiszereknek, mert ezeknek a mennyisége nem növelhető túl nagy mértékben, és a növekvő igények felnyomják az árakat.


A kevéssé nyersanyagigényes, magas szinten feldolgozott, technológiaintenzív (és kevéssé munkaintenzív) cuccoknak, mint az elektronikai termékek, csökken az ára, mert a gyártás egyre gazdaságosabb, és nagy a kínálat.

2011. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat!!
2011. ápr. 30. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg azért, mert a hálózatot már kiépítették, gyakorlatilag alig van költsége az üzemeltetésnek. Minél több embernél van net, annál kevesebb a potenciális új ügyfél, akit viszont meg kell szerezni (a versenytársaktól).

Telefonoknál: az új típus mindig drága, és ha kijön a még újabb,drasztikusan csökken az ára. Pedig az előállítása ugyanannyiba kerül. Telefonnál az újdonságot, az új funkciót fizeted meg, és azt, hogy ha neked olyan kell, ami másoknak még nincs.

2011. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most tényleg nem reklámozni akarom a T-Home-t de a "hoppá" telefon dijcsomag havi dija nekem 2600 Ft.Ebben 5000 percet ingyen beszélhetek vezetékes,és T- Mobilos irányba havonta.Szerencsém van mert az egész család T-Mobilos,és ezidáig 60 Ft volt egy perc nekem.Én is nagyon meglepődtem,kétszer is megkérdeztem a feltételeket,és a percdijakat, mert nem akartam elhinni.
2011. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21:47

Túltápláltak vagyunk az élelmiszert 70%-al csökkenteni kell,

lehet.

A szolgáltatások csak részben olcsóbbak az az ügyesen rászedik az embereket (hűség-idő,lebeszélés, részlet..stb..)

A gazd.válság,csődhelyzet, eladósodás most fog jönni Mon.

2011. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért hogy aki szegény kapcsolatba tudjon lépni a lelki segély szolgálattal.
2011. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16:50

Sok szegény ,sok internet..stb..multik gazdagodnak!

"Ez kell Monak!"

2011. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!