Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez volna Mesterházy Atilla...

Ez volna Mesterházy Atilla kostruktív ellenzékisége?

Figyelt kérdés

"Magyarország nemzetközi tekintélye szilárd, gazdasága stabil volt. Ma viszont az ország forrong, hetente ezrek tüntetnek a sajtószabadságért, a nyugdíjakért, az évszázados szakszervezeti jogokért"


MIcsoda tekintélye volt Magyarországnak? Hol volt stabil a gazdaság?

Milyen emberek tüntetnek azon a néhány nyugdíjason kívül, akiket összetrombitálnak?


2011. máj. 1. 16:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Könnyen lehet a közeljövőben akár tömeges megmozdulás is, de eddig még nem volt, hiába is vízionál Darrtanyan.
2011. máj. 1. 16:22
 2/12 anonim ***** válasza:

Jaj, hát a cikkíró a Mohácsi Vész előtti tekintélyre, és stabilitásra gondolt...


Pedro

2011. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Cikkíró... miket beszélek már, teljesen bele vagyok csavarodva már a mindenféle cikkekbe... :-)


Pedro

2011. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valóban. Így már rögtön érthetőbb, és tényleg Mátyás király korában volt tekintély, volt stabil gazdaság. Ha Orbán Viktor nem tette volna tönkre, minden bizonnyal meg is maradt volna. ;)
2011. máj. 1. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de miért kell kötekedni?


Magyarország nemzetközi tekintélye szilárdan a béka s.gge alatt volt, gazdasága stabilan a szakadék mélyén hevert.


A forrongásról meg csak most szóltak neki, hogy amíg az MSZP hatalmon volt, százezrek tüntettek ellenük. De ő ezt hülyeségnek vélte, osztotta százzal, meg azt hitte, hogy most van így.


:)

2011. máj. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Észbontó, hogy egyesek mi sok ökörséget összehordani képesek egy képvielői fizetésért, hogy dolgozni ne kelljen elmenni...

A érthetetlen az, hogy annyi valós ellenérvet, indokot lehetne felhozni a jelenlegi politikai vezetés ellen is, hogy számtalan. Ilyen érvelésre adott alkalmat az alkotmány vitája is. Ott lehetett volna "domborítani". Ahhoz persze szakértőkre, stb lett volna szükség. Nyilván ezért is maradtak inkább a már bevál "azorbánviktor" fordulatnál.

2011. máj. 1. 16:49
 7/12 anonim ***** válasza:

"Milyen emberek tüntetnek azon a néhány nyugdíjason kívül, akiket összetrombitálnak?"


[link]


[link]


Kérdező: láss, ne csak nézz. Hidd el, megéri.

2011. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én már régóta mondogatom, hogy olyanok mint a rossz gyerekek a homokozóban... Nem várat építenek, csak szórják a homokot egymás szemébe (na meg a mienkbe). Szerintem tényleg haza kellene zavarni mindegyiket, és soha többé a homokozó környékére sem engedni őket.


Azaz az egész jelenlegi politikus gárdát el kellene zavarni a francba... Csak akkor ki kormányozná az országot? :-(


Pedro

2011. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:53


igazad van, de ettől függetlenül az MSZP-SZDSZ ellen sokkal többen tüntettek.

2011. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy miért nem mi, átlagemberek alapítunk egy pártot? Így mi is tudunk országot vezetni... :) Szerintem ha egész évben be se néznénk, már akkor kevesebb kárt okoznánk.


Ki akart pártot alapítani? :)

2011. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!