Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik itt hőbörögnek,...

Azok, akik itt hőbörögnek, kire fognak szavazni?

Figyelt kérdés

Tele van az oldal, hogy Orbán így, Orban úgy. A kérdésem: ezek az emberek kire szavaznának, ha most vasárnap lennének a választások?

Én nem mondom, hogy a Fidesz jó, mert az értékük a nullához konvergál, viszont nem igazán látok alternatívát. Az, hogy nem szavazunk, sajnos nem egy opció, hiszen azzal nem érünk el semmit.



2012. máj. 28. 01:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
LMP
2012. máj. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

A Pál utcai fiúkra!

...legalább olyan népszerűk mint az LMP!...de,győzzön a "Jobbik"!

2012. máj. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Nos a probléma az, hogy amíg a kormány nem tesz semmit az IMF mögött meglapuló csaló pénzkartell ellen (kölcsönt adnak és a többszörösét viszik el), amíg Orbán az új kölcsönből nem a gazdaságot fejleszti hanem a régi adósságot törleszti (aminek sosem lesz vége) addig Orbán szart sem ér. Ide MAGYAROK kellenek, akik a hazánk érdekeit képviselik, nem féltik az életüket (mert bizonyos törvények módosításával életveszélybe fognak kerülni), MEG KELL ÁLLÍTANI A PÉNZ KISZÍVÁSÁT, és ezért egyetlen egy párt jöhet szóba; JOBBIK!
2012. máj. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkinek ajánlanám Drábik János videóit, hogy ne a sötétben tapogatózzon(youtube)
2012. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért azzal hogy szavazol mit érsz el?Kire szavazz?Miért?A választások előtti kampány időszakban mindent ígérnek, szó szerint kinyalják az emberek p*csáját,utána meg semmi, a fejükre sz*rnak!Mondj egy pártot ami nem ezt csinálta az utóbbi 22 évben!Én biztos hogy nem megyek el szavazni, de nem is hőbörgök, amit elértem magamnak, és a családomnak köszönhetem!Teljesen mindegy milyen rendszer van,mely párt van hatalmon, a politika az egyszerű embereket mindig is kihasználta,és ez így is lesz a továbbiakban is...
2012. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: vannak országok, ahol ez nem így működik. amióta elolvastam az LMP gazdasági tervét, addig hatalomvadász senkiknek tartottam őket is, akik leszarják az országot. de hosszútávon az ő gazdasági tervük az egyetlen járható út. én most először fogok szavazni.
2012. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Most fogalmam sincs. Abban reménykedek, hogy visszatér Bajnai a politikai színtérbe és akkor lehetne rá szavazni, bár nem nagy örömmel.
2012. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem Bajnai csak az ellenzéki pártokat (-jobbik) összefogó politikusként fog visszatérni, de pártot nem fog alapítani. Szoros küzdelem lesz, de szerintem van esély, hogy nyernek, főleg ha megakadályozzuk, hogy a határon túl élők szavazhassanak.
2012. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan én elhatárolódom a Jobbik turbómagyar stílusától, mégis rájuk fogok szavazni. Ennek az országnak egy teljes restart kell, a Fidesz és MSZP alatt csak vergődés van, de ha a Jobbik kormányra kerül, akkor abból polgárháború lesz, jönnek a békefenntartók, és valóban megtörténik a politikai elit teljes leselejtezése.
2012. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
6%
A polgárháború szar és felesleges. De az tényleg ránk férne, hogy valaki külföldről beavatkozzon. Kár hogy ehhez embereknek kell meghalniuk.
2012. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!