Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Július 17-én polgármestert...

Július 17-én polgármestert választ Gyöngyöspata. Mit szóltok hozzá, hogy Eszes Tamás, a Véderő "megbízott" parancsnoka bejelentette, hogy jelöltetni kívánja magát a posztra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
hajrá! bár inkább a Jobbikos nyerjen.
2011. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Támogatom.
2011. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

Felesleges jelöltetni magát, mert a helyiek kijelentették a videointerjúkban hogy szeretnék ha távoznának a véderősök és a jobbikos polgárőrök.

Persze az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az lmp-s politikusokat is távozásra szólították fel.

2011. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

"Felesleges jelöltetni magát, mert a helyiek kijelentették a videointerjúkban hogy szeretnék ha távoznának a véderősök és a jobbikos polgárőrök. "


Én mg fordítva tudom, éppen a helyiek kérték a jobbikos polgárőröket, hogy legyenek jelen.(közel lakom a településhez nem a híradóból informálódok ami egy vicc)


A kérdésre: Joga van hozzá, bár én is jobban örülnék ha jobbikos polgármester lenne a befutó.

2011. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 doboszoli ***** válasza:
100%

A lakosság EGY RÉSZE szeretné, ha távoznának a rendfenntartók. Az, hogy ezek a színskála melyik részén helyezkednek el, mindenkinek a fantáziájára bízom.

Én is közel lakom Gyp.-hoz.

Eszes Tamás ügyében kizárólag a helyiek kompetensek dönteni,

sem a kormány, sem más nem ott élőknek nem lehet beleszólása, max. véleménye.

2011. máj. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Egészségére, joga van hozzá, demokráciában élünk.

Majd vagy megválasztják vagy nem. Ennyi.

2011. máj. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Legalább kiderül,hogy mit akarnak az emberek.

Ez egy jó lecke lesz mindenki számára.

Ha megválasztják a Jobbikost vagy a Véderőst akkor Orbánnak el kellene egy kicsit gondolkodnia.

Ha nem akkor meg vonuljon ki az összes rendfenntartó szervezet a faluból mert nincs rájuk szükség.

2011. máj. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha a Eszes és a Jobbik közös jelöltben egyezne meg. Csak ez sajnos kizárt, mert a sajtó megint megtépné a Jobbikot.

Maradna még a Jobbikos jelölt visszaléptetése...

2011. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem mi az akadálya annak , h egy olyan polgárőrség legyen ott akivel hajlandó a rendőrség együttműködni?

Szerintem többen vannak azok akiknek elegük van , a cigány terrorból, de azért Eszesnél egy okosabb jelölt kellene az ő oldalukra, h biztos befutó legyen.

Az utóbbi 15 éveben a cigányok keltettek félelmet a tetteikkel és a viselkedésükkel ott.Pont úgy éltek félelemben a magyarok 15 éve mint ahogy ők félnek 2 hónapja.Még messze nem egál a dolog.Főleg ha azt is figyelembe vesszük ,h a domboldalt a szőlő hegyet ők sikeresen leamortizálták a magyaroktól , de a véderősök semmijüket nem romboltak még szét viszonzásul.


Az meg kabaré amikor azt mondja a cigány, azért nem tudja taníttatni a gyerekeit mert nem KAP elég segélyt:D

Biztos a gólya hordta oda azt sok gyereket fejére , ő nem tehet semmiről:D

2011. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Remélem megválasztják. Nem árt kicsit ráijeszteni a cigányokra...
2011. máj. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!