Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik parlamentbe valo...

Jobbik parlamentbe valo bekerülése esetén (2010-es választás) Várhato Magyarország számára kedvezö fordulat?

Figyelt kérdés
Mert jó lenne, ha már valamelyik párt határozottan kiállna értünk, Magyarokért. Mi erröl a véleményetek?
2009. márc. 9. 23:32
 1/10 anonim válasza:
29%
Nem, ez nem valószínű.
2009. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak a magyarokért kell kiállni, hanem mindenkiért, aki itt él és _DOLGOZIK_, _BETARTVA_ a játékszabályokat, törvényeket, tehát rendes, tisztességes ember. Aki meg nem az, az kapja meg, amit megérdemel, származásától függetlenül.


A Jobbik talán annyiból lenne jó, hogy bedobnának a parlamenti közbeszédbe olyan témákat is, amikről valóban nem ártana beszélni, viszont amik mindeddig csak kerülgetve vannak, mint a forró kása.


_DE_ ettől sajnos még nem vennének sokkal kedvezőbb fordulatot dolgok, mivel ezek a bizonyos témák többnyire nem a gazdasággal és az államháztartási hiánnyal függenek össze.

2009. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, várható, én nagyon bízom a Jobbik bekerülésében.
2009. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

egyrész magyar magyarért magyarral szemben sem ál ki, elöbb talán ezt kellene rendberakni, aztán a többit.

másrészt nagylelkesen fel szokták hozni, hogy védjük meg a magyar piacot a külföldi szeméttől. ez szép és jó, csak éppen a magyar azért veszi külföldit, mert olcsóbb, sokkal olcsóbb, mint amennyivel szarabb (és sokszor még jobb is), nem biztos, hogy célszerű egy válság közepén még a drága magyart is ráeröltetni az emberekre. meg az sem elhanyagolható szempont, hogy ha mi elkezdjük védeni magunkat valakivel szemben, akkor az is elkezdi védeni magát velünk szemben, márpedig, pl. a mezőgazdaság plusszos külker mérlegű, azaz többet viszünk ki, mint amit behozunk és a magyar cégek jelentős része külföldre dolgozik. ennek fényében nem akkora nagy ötlet védeni a piacot, mint amekkorának hangzik...

2009. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Igaza van az előttem szólónak.

Én azért reménykedek, hogy bejutnak és felkavaják egy kicsit a sz@rt, ami a parlamentben folyik. Sokat ők sem tudnak tenni, bármennyire is reménykedem benne, mert már eléggé elrontották ezt az országot elődeik.

2009. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha bekerül, akkor se kormányzati pozícióba. Lesz kb 10 képviselője ellenzékben. Arra jó lesz, hogy a jelenleg "hanyagolt" témákat is fölvethetik a parlamentben, valamint parlamenti pártként jóval több nyilvánosságot kapnak, így több emberhez el tudják juttatni terveiket. Nagyon kéne már egy meghatározó harmadik erő, mert ez kétpártrendszer talán mg szarabb az egypártrendszernél is.
2009. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Én eddig a Miépre és a Fideszre szavaztam. Most szerintem a Jobbikra fogok... Vagy reménykedek, hogy összefognak Pista bácsiékal.
2009. márc. 11. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
SZEBB JÖVŐT!És igen akkor mondhatjuk el,hogy 2.honfoglalás lesz,és én naon bízom bennük,kár,hogy nem voltatok kint márc.15.-én beszédükön a Deák téren,ilyen szép és békés felvonulást még életembe nem láttam.
2009. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Várható, persze. Egy más téma: nem a magyar termék a drága, hanem amennyivel a multik megdobják a hasznukért.
2009. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
09:42 Minden nemzet védi a hazai termelőket és termékeket, kivéve a magyart. Nem lenne ez szokatlan intézkedés, mivel minden értlmes nemzet ezt teszi. Két lehetőség van, vagy naív vagy és ezt nem tudtad, vagy bipsi vagy és rafináltan előadod a parasztvakítást.
2009. márc. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!