Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítják még mindig,...

Miért állítják még mindig, hogy a cigányok mélyszegénységben élnek, ha a legtöbbje BMV-vel jár és a 400 Ft-os benzin se okoz gondot nekik? Én kerékpáros romát már nem is látok!

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom hol laksz de ott biztos nincs sok cigány és ne is falun.....
2011. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
81%
Gyere el hozzánk! Rögtön megváltozna a véleményed!
2011. máj. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Én még BMW-s romát sosem láttam ezt lekopogom. Biciklist pedig nem egy hete láttam.
2011. máj. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Amelyik tetvet te bmv be látod az vagy strici vagy uzsorás, a többi az tényleg csóró mint a szemét. Az új segélyrendszerrel meg szerintem éhen is döglenek majd. (Ez volna az optimális).
2011. máj. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Röhögni fogsz, de a múltkor mentem villamossal dolgozni, és beláttam egy putriba. (le volt lakva, az udvaron egy halom szemét, mindenféle lim-lom, a ház már omladozik) Mivel sötét volt, és benn égett a villany, függöny híján beláttam akaratlanul is, és a falon egy óriás képernyős plazma TV volt!

Döntse el mindenki erről az egy esetről, hogy még mik lehetnek. (BMW-s cigót már én is láttam)

2011. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sz1u ***** válasza:
64%

Azért állítjátk, mert a legtöbbje mélyszegénységben él és nem pedig BMW-vel furikázik. Miért kell feltenni ilyen gyökér kérdést, mikor valószínűleg Te is tudod rá a választ!

Pfff... "legtöbbje BMV-vel jár"... számolj már utána, mielőtt hülyeséget (provokációt) kérdezel! Kb. egymillió cigány van ma Magyarországon. A "legtöbbje" az minimum 500000, igaz? Tehát minimum félmilla BMW szaladgál a magyar utakon, ugye???


Köszönjük az e napi első cigányozós kérdést!

2011. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Csak az uzsorás meg seftes cigányok járnak Bmw-vel akik okosan lopták magukat össze.A többi csóró tróger.
2011. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom azonnal összefüggést vélsz felfedezni aközött, hogy két f@szverés között éppen láttál egy (valószínűleg lopott) BMW-vel közlekedő cigányt és a között, hogy vannak akik tényleg mélyszegénységben élnek.

Félreértés ne essék, eszemben sincs pártolni a cigókat, sőt de ez azért már túlzás...

2011. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!