Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendőrök! Tényleg kirúgnak ha...

Rendőrök! Tényleg kirúgnak ha nincs meg a napi bírságolásotok?

Figyelt kérdés
Akár ártatlanokat is meg kell büntetnetek, hogy meglegyen a kvóta. Ha nem büntettek kirúgnak. Ez igaz?
2011. máj. 10. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
És miért rúgnák ki őket, ha már így is hiány van belőlük? Mond már meg te nagyokos? Hol a lótúróba van itt a logika?
2011. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Ezt most kérdezed vagy mondod?
2011. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kérdezem, mert ez hallottam!
2011. máj. 10. 21:14
 4/16 anonim válasza:
36%
xD Okos ember vagy :D Igen persze hogy kirúgják őket:D xD ............................... Előbb gondolkodj mielőtt értelmetlen dolgokat kérdezel xD Sokat segít...
2011. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt hallottam, hogy a Télapó létezik, de mégsem.
2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sz1u ***** válasza:

Nem vagyok rendőr, de azért válaszolok. Nekem vámos (pénzügyőr, vagy finánc mittom'énmi) haverom van, akinek a saját szájából hallottam, hogy az adott hónapban be kell hajtania x millió forintot. Hááát... utálom az összeesküvés-elméleteket, de ezen kijelentése elgondolkoztatott...


Kiváncsian várom az igazi rendőrök válaszát! Bár nem hiszem, hogy mernek válaszolni itt nyilvánosan (IP-szám lenyomozható)...

2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem rúgják ki őket, csak megy a baszogatás. És igen megvan határozva az 1 rendőre jutó intézkedés
2011. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudja senki,hogy ezek a pénzek mi a jó isten pékporos fa@ára mennek el.Mert havi szinten nem pár ezer forintok folynak ám be...
2011. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kösz az utolsó 3 értelmes választ!!! Az elsők meg bekaphatják!!! Éljetek továbbra is álomvilágban....
2011. máj. 10. 21:39
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Te meg bekaphatod a jó büdös pék f.szát,mert nem tudsz mondatot értelmezni. Olvasd el mit írtam elsőként. Most kérlek idézd mikor írtam azt, a rendőrökön nincs nyomás, hogy minél több bírságot szedjenek össze. Elárulom van rajtuk nyomás.

Most kérlek gondold el, hogy mivel minden rendőrön nyomás van, ha valamelyik valamikor nem szedi össze a napi "betevőt" kirúgják. Most gondold el hogy hány ilyen eset megfordulhatott már. Most pedig gondold el, hogy ezeket kirúgják.

Te normális vagy, már nem lenne rendőr se!? A kérdésedre a válasz tehát nem. Egyébként meg nagyon ostoba lehetsz, ha ezt így nem tudtad kikövetkeztetni.És azok is ilyen ostobák akik osztják a kérdező naív gondolkodását. Gyerekek vagytok még. Látszik, hogy nem tudtok összetetten gonolkodni.

2011. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!