Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a cigányságtól megvonnák a...

Ha a cigányságtól megvonnák a segélyeket és az ilyen-olyan juttatásokat, fellázadnának ellenünk?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 05:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem a cigányokkal lenne nagy gond, hanem a környező országokkal... Ugyanis ők így is ugranak a rasszizmus leghaloványabb jelére is. Képzeld el, mi lenne, ha etnikai alapon adnának csak segélyt... Valószinűleg jó indok egy katonai megszállásra :)
2011. máj. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már első. A környező országok lefossák az egészet. Te bevonulsz fegyveresen Szlovákiába mert ott hoztak egy rasszista nyelvtörvény? Bevonulsz Ukrajnába mert ott a titkosszolgálat cseszegeti azokat akik az ukrán mellé felvették a magyar állampolgárságot is?
2011. máj. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Biztosan fellázadnánk, de akkorra már készen lennének az új önfenntartó (vagy csak annak beadott?) börtönök, ahova szállíthatnánk őket a lázadás leverése után. :)


Hogy a nemzetközi szervezetek mit lépnének azt nem tudom, de a régi kistantant országok valószínűleg csendben maradnának.

Mellesleg támogatom azt a megoldást is, hogy akik elkezdik telekürtölni a világsajtót a magyarok rasszizmusával, azokat szintén kapcsoljuk le és tüntessük el valahova.

2011. máj. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha a nem cigányoktól megvonnák,akkor ők is lázadnának? Nagyon sok magyar is kénytelen segélyt kérni!
2011. máj. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerinted csak cigány él támogatásból? Szerintem elégsor magyar is ebből él. Kapnak támogatást ezek az emberek, ha elmennek közmunkára.
2011. máj. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem lehet kérdés, hiszen ha tetszik ha nem a rendszer tette őket ebbe a helyzetbe. Ki az a hülye aki nem fogadja el azt amit adnak, sőt ha egy kis esze van a lehetőségeket is megkeresi és él vele pláne ha látja nagyjainktól,hogyan veszik fel a dupla pénzt !. A körülményeket kell megváltoztatni és akkor mindenki beáll a sorba.Én sem szerettem mindig dolgozni mégis 42 év munka után mentem nyugdijba.Be kell pofozni az embereket a helyes ösvényre, de ehhez a feltételeknek adottnak kell lennie.Biztos kötelező tenném a szoc.polból élők háztáji gondozását, már ahol van!
2011. máj. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bumbi02 ***** válasza:
38%
mondd meg nekem melyik az a segély amit csak a cigányok kapnak meg? mert én ilyenről nem tudok. ugyanúgy vannak segélyből élő magyarok is. Csak az a baj hogyha ezt megvonod, akkor lehet hogy elveszed 100 olyantól akik tényleg nem érdemlik meg, de elveszed 20 olyantól akik meg rászorulnak
2011. máj. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A szlovákok megfelezték a segélyeket pár éve, volt is lázadás, aztán kirendelték a katonaságot és csend lett.


A nyugat meg már unja hogy a keleti országok minden apró ügyüket a Unió elé viszik így amíg nem folyik ki komolyabb mennyiségű vér addig a kormányokra bízza.

2011. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező úgy értette, hogy azok a segélyen élők, aki "direkt" veszik ezeket föl, mert dolgozni kicsit sem akarnak, nem pedig azokra, akik kényszerűen élnek ebből.

És, szerintem igen, fellázadnának. Melyikük szeret dolgozni? Elég ritka.

2011. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tetris ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a cigóktól megvonnánk a segélyt. Következő lépés, hogy nagy hangon tiltakoznának. Erre mi mondjuk kivezényeljük a hadsereget, gárdát, faluőrséget,

perzekútorokat, csendőrőket, Al Kaidát, ..... stb hogy befogják a pofájukat a cigóknak. Lenne talán 2-3 hétig balhé, aztán elcsitulnának, és szépen elmennének napszámba epret szedni, vagy culágernek a kőműves vállalkozók mellé, de lehet, hogy vállalnának árokásást, kerítésfestést, stb. Mivel más forrásból nem lenne pénzük. Egy próbát mindenképpen megérne.

2011. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!