Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a cigányokn...

Miért van az, hogy a cigányoknak könnyebben adnak segélyt mint a rászoruló magyar családoknak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem adnának egy cigánynak segélyt, abból k*rva nagy balhé lenne. Persze a magyar ember éhen is dögölhet, azzal nem törődik senki...
2011. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
ez hazugság...
2011. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
azért mert a cigányság kisebbségnek számít. minden országban a kisebbségeket próbálják jobban támogatni, hogy be tudjanak olvadni...csakhát lassam mi magyarok leszünk a kisebbség ha így folyatódik....
2011. máj. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a marhaságot meg honnan vetted?
2011. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

én pl tapasztaltam is..

beütött a ménykü anno vagy 8 évvel ezelött.

pici 1 év körüli fiam és munkanélküliség itt vidéken.

kértem átmeneti segélyt, amit ugye fél évente lehet kérni, 1x-i alkalom.

1000Ft-ot kaptam és úgy néztek rám mint aki gyilkolt:(

pedig nem jártam segélyért...

szerencsére pár hónap alatt megoldódott és rendbe jöttünk, de azt sosem felejtem el.

így kérjen a magyar segítséget mikor tényleg bajban van.

a szépségek meg bemennek hisztiznek pár sort és kapják 18 évesen a nyugdíjat meg minden segélyt juttatást..

2011. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Légyszíves ezeket bizonyítsd be jogszabályi hivatkozásokkal. Minden értelmes ember tudja, hogy ilyen szabályozás nincs, csak néhány középiskolás jobbik-fan kántálja mindig.
2011. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

jogszabály.. az esélyegyenlőség is jogszabály, mégis megy a kivételezés. ha adsz egyrezesnek pofont mész a sittre pár évre.

ha ő leszúr, az önvédelem.


anno 8 éve, mint feljebb is írtam... érdeklődtem az úgynevezett lakásfentartási után is... ilyen nincs.. ők ilyet nem adnak, csak az átmeneti van.. igen, a fehér becsületes embernek 1000ft. ;)

pedig van olyan, rá is kereshetsz, ha jól tudom a gázártámogatás oda lesz berakva..

szemetek, pláne nálunk ilyen téren.

lehet ha szülnék 10 kölköt, nem fizetném a rezsit, nem dolgoznánk, szeméttelepen élnénk, akkor mi is megkapnánk mindent...

2011. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:52"


Nem írtál semmi konkrétumot, csak azt szajkózod hogy ha ez lenne, akkor így lenne....én nem értek az ilyen ostoba kommunikációhoz, ha megbocsájtasz. Jogot tanulok, nekem nem adod be az ilyen feltételes mondatokat.

2011. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

konkrétan mit akarsz még? én elmentem mikor nagy carba kerültünk, hogy segítséget kérjek, szerinted mit kaptam?? semmit!!!

ők pedig mindent megkapnak! évente 1x tüzelőt és tyúkokat is pl... és láttam papírt, hogy mennyi pénzt vesznek fel havonta:(

bács megye, de települést nem írnék ki..

az hogy Te jogot tanulsz, semmit nem számít ennél.

jogom sok van, csak más kérdés hogy mindenki letojja .

2011. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz semmi konkrétumot írni, csak vagdalkozol. Kb ezt írod: elmentem ide, de nem kaptam azt, mert nem volt olyanom, de a cigányoknak van olyanja, ezért megkapták azt,amit én nem.
2011. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!