Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyiket tartod szélsőségesebb...

Melyiket tartod szélsőségesebbnek? Bayer Zsolt vs Bolgár György.

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 13:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

ma 16:28


"Te is a kurucinfón nőttél fel, ugye?"


Nem tudom miből jutottál erre a következtetésre.Egyébként nem.A kuruc.infót hiánypótló hírportálnak tartom,de a stílusát az alsóbb néposztályok értelmi képességéhez és a radikális ifjúság primitíven heves érzelemvilágához igazították,éppen ez miatt kb. olyan a színvonala mint a Blikknek.


Hogy "min nőttem fel" az más kérdés.A világnézetem főként ma a jobboldalhoz kötött írók,gondolkodók(Pl:Julius Evola)műveinek hatására alakult ki.Jelenleg nincs olyan párt ami teljes mértékben képviselné a nézeteimet,de állampolgári kötelességből eljárok szavazni és a rosszak közül a jobbikat választom.

2011. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Bolgár György nem uszít etnikai, társadalmi csoportok ellen, Bayerral ellentétben...
2011. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, kérhetek egy szó szerinti idézetet állításod alátámasztására?
2011. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

Hogyne, nagyon szívesen:


[link]

2011. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát, ha valaki mindenképp ÚGY akarja érteni, az ÚGY is értheti. :)


Illő lett volna az eredetit idézni:

[link]


Itt meg egy válasz azoknak, akik jól elvannak abból, hogy mindent ÚGY értenek:

[link]


A medencés történetet ismered? :)))

2011. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Bocs, de akárhogy is olvassa az ember, ugyanaz a benyomása: Bayer egy iszonyú otromba, gyűlölködő tuskó. Az, hogy te egyetértesz vele, nem őt szépíti, sokkal inkább téged minősít ;)


Én is örülnék, ha legalább egy, a fentihez hasonlóan alacsony színvonalú írást idéznél mondjuk Bolgártól...

2011. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%

Bolgárúrtól CSAKIS színvonalas írást tudok idézni.

Parancsolj: :)))))


"Szétterpesztett térdeim között Erzsébet remegve várta elkerülhetetlen sorsát, én viszont nem voltam hajlandó megadni neki, ami az övé, és ő ezt csak abból érezhette meg, hogy alatta az ágy elkezdett ütemesen rázkódni, mert látni nem láthatta, hogy néhány centiméterrel a mellei fölött ütemesen verem a farkam, és elfog a kísértés, hogy verjem is ki, hogy ráfröcscsentsem a felgyülemlett ondót a mellére, a nyakára, a szájára, hadd ejtsem őt kétségbe azzal, hogy bármennyire készült is, nem fog történni semmi, kielégítetlen marad, és ennél nagyobb kínzás számára el sem képzelhető.”

2011. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%
És ebben hol az uszítás, vagy a gyűlölet?
2011. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

És mivel a medencésre nem reagáltál, tessék, hátha nem ismered: :))


"Tíz éve is van már, vagy még annál is több.

A Lukács uszodában történt. Egy nagy magyar író úszott ott éppen, majd megpihent a medence szélén. És pihenés közben orrát a vízbe fújta. Nem olyasféle csalafinta módon, ahogyan mások teszik talán, sunyin, észrevétlenül, víz alatt – nem. Ez a mi nagy magyar írónk büszkén és nyíltan fútta taknyát a vízbe, lássa ország-világ, hogy élnek még itt bátrak is ám!

Akkor egy másik fürdőző, odaérvén nagy magyar író mellé, rászólt nagy magyar íróra, hogy lekötelezné, amennyiben nem a vízbe fújná bele a rohadt taknyát. Nagy magyar író, akitől tudjuk, hogy ők sokkal jobban gyűlölnek bennünket, mint mi őket, csak azt nem lehet tudni azóta sem egészen pontosan, hogy kicsoda a "mi", és kicsoda az "ők", szóval nagy magyar író ekkor kiugrott a vízből, és körberohangálván a medencét, azt ordítozta, hogy "itt inzultálják a zsidókat!"… Megőrzendő, emblematikus pillanat volt az, olyan pillanat, amelybe bele van sűrítve a mi egész életünk."


Ugye milyen ismerős?

2011. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Bocs az offolásért, de csak az utolsó írásához annyit fűznék hozzá, hogy elképesztő, hogy mértékadó külföldi újságokban úgy mutatják be Magyarországot, hogy itt tombol a fasizmus, a Gárdát pedig az itteni SS-ként. Konkrétan a Spiegel online-on olvastam nem egy ilyen cikket, de aki keres találhat bármelyik nagyobb baloldali lapnál ilyen írást. Az ilyen cikkek nem a magyar jobboldalról, meg a Jobbikról alakítanak ki egy olyan képet a külföldiekben, hogy fasiszták, hanem minden magyarról! Érdemes böngészni a parlamenti választások utáni világsajtót. Úgy írtak Mo.-ról a Jobbik Parlamentbe jutása miatt, mintha fasiszta diktatúra alakult volna itt egy éve, pedig csak a 3. legnagyobb párt és a kormányzásba nem szólhat bele, és szerintem 4 év, de 8 év múlva sem fog. Persze amíg azon vitatkozunk, hogy Orbán zsidó vagy cigány-e, hazafi vagy áruló, demokrata vagy sem, addig igen nehéz a magyar közvéleménynek egységesen fellépnin a külföldön kialakuló hamis képpel szemben a magyar valóságról. Ugyanezek a sajtóorgánumok írnak arról, vagy céloznak arra, hogy Magyarországon a cigányoknak félnivalójuk van. Ezzel is biztosan mindenki egyetért itthon, pont úgy mint a sok egyéb Mo.-t szapuló írással.
2011. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!