Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megvalósitható lenne hogy a...

Megvalósitható lenne hogy a cigányoknak adna az ország egy megyét s mint egy mini állam müködne?

Figyelt kérdés
Úgy értem az lenne az ő országuk és azt csinálhatnának amit akarnak.....
2011. máj. 13. 18:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy a világot jobbikos Móricka elképzeli...
2011. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Te eladnád az ország egy részét? Gratulálok!

Amúgy nem. A cigányok nem szeparatisták. Nincsenek ilyen követeléseik. Az eredmény az lenne, hogy vagy átvándorolnának a többi megyébe, vagy ki külföldre.

Mellesleg Romániában már alapítottak egy "államot". Találtak egy falut, amire azt mondták, hogy ez mostantól "Romaország" (van valami neve is) és választottak maguknak császárt is.

De attól még elismerik Románia teljes fennhatóságát és nem akarnak szuverenitást.

2011. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Nem akarom.
2011. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Első!!Nem vagyok jobbikos!!Csak eszembe jutott mi lenne ha...

Második!

Nem ők követelnék hanem mi adnánk és ott élhetne mindegyik,az lenne a külön kis országuk és ott lophatnának egymástól!Mindenkinek jó lenne,pláne nekünk nem kellene attól tartanom hogy mikor vernek meg egy doboz cigiért,ott öldökölhetnék egymást....

Na nem lenne jó??

2011. máj. 13. 18:49
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
És miből élnének meg? :D Az adófizetőkből él a legtöbb.
2011. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Igen lehetne.

INDIÁBAN!!!!

Az biztos,hogy egy megyét se adnák nekik a drága Magyar hazánkból.Így is szét szabdalták 1920-ban.Még jobban szabdaljuk???

2011. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

És miből élnének meg? :D Az adófizetőkből él a legtöbb.


Valoszinü ott is abból élnének csak azzal a különbséggel hogy nem tudnának itt bűnözni,hanem ott egymás közt lopkodhatnának a mocskok....

Nekem annyit megérne még ha hiányozna az országból egy darab még akkor is,mert a közbiztonság javulna!Csak is külön engedélyel jöhetnének ide!Szerintem marha jó lenne!!

2011. máj. 13. 19:00
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
Rabszolgatartó társadalomnál nem tudnának fejlettebb közösséget létrehozni.
2011. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%

"Nem ők követelnék hanem mi adnánk és ott élhetne mindegyik,az lenne a külön kis országuk és ott lophatnának egymástól!"


Álmodj, királylány!

És szerinted meddig maradnának ott? Mégis, mit gondolsz, miért jöttek el Indiából?

És, már megmondtam, van egy államuk Romániában. Mégsem mennek oda tömegesen.


"Mindenkinek jó lenne"


Erősen kétlem.

Szerintem egy érző szívű magyar sem egyezne bele újabb területi elcsatolásba. Ha pedig megkérdezel pár cigányt, ők még össze is vernek az ilyen hülye ötleteidért.

2011. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%

Önfenntartásra képtelenek, nem lennének képesek egy saját országot működtetni, legfeljebb afrikai színvonalon.

És akkor már miért nem veszünk nekik Afrikában akár egy jóval nagyobb területet?

Simán kivitelezhető lenne, ott még az itteninél is jóval nagyobb a korrupció, ráadásul a környezetbe is beleillenének.

2011. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!