Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Szélsőséges" csodaautó:...

"Szélsőséges" csodaautó: kitakarta az Árpád-sávos és nagy-magyarországos zászlócskákat az RTL Klub Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 16. 23:00
1 2 3 4
 1/38 Sz1u ***** válasza:
2011. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%

Kár, hogy kitakarták, így legalább ország-világ láthatta volna, hogy a nagymagyarkodás ennek az illetőnek is agyára ment. Mielőtt leantimagyaroztok (persze ha igen, azt is lesz@rom :D) a piros-fehér-zöld trikolórt mindig szívesen kiteszem, és büszkén éneklem a Himnuszt. Csupán azokat tartom szánalmasnak, akik "kisbetűs" magyarként nem férnek a bőrükbe, nekik kokárdából legalább tányérnyi kell, és akiknek a hagyományos magyar zászló sem jó, mert hát ők MAGYAROK. Kb. olyanok, mint azok a nagykeresztények, akik a templomban mindig az első sorban ordítanak a misén, közben meg az egész falu tudja róluk, mekkora kétszínű alakok.


Lehet lepontozni, csak bátran...

2011. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
45%

Én csak azt csodálom, hogy a Rómában vehető szuvenírekre még nem csapott rá a kuruc...

[link]

2011. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
Gusztustalan amit az a szennycsatorna csinált...
2011. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
26%

a kuruc könnyen pofázik a külföldi szerverével, meg az anonim szerkesztőivel...


az rtl-nek meg, ha felnyomják a zászlókért a médiahatóságnál (talán éppen a kurucosok csak hogy üssenek egyet az ellenségen), akkor milliókat kell fizetnie büntetésnek.

2011. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
51%

"nekik kokárdából legalább tányérnyi kell"


Szerinted olyan nagy volt?

Ha az lett volna, amiről te beszélsz, akkor kib*aszott volna rá akkorát mint egy lepedő!

De te az a fajta hülye vagy, aki már belekötött volna egy piros-fehér illatosítóba is.

Még hogy te büszkén énekled a....

Szánalmas egyébként.

2011. máj. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Sz1u ***** válasza:
18%

23:26


Mint, ahogy az is gusztustalan, hogy Gábor nagymagyarkodásra használja fel az (egyébként tényleg nagyon faxa) remekművét! Igaz, sajátja...azt csinál vele, amit akar. De mi a francért nem lett volna elég neki két (hivatalos) magyar zászló??? Még mosolyogtam is volna... de így - úgy látszik - csak indulatokat tudott szítani (akarva-akaratlanul).

2011. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
79%

Szerintem maga az ,hogy ma egy egy "modern nyugati típusú demokráciában" egy nemzeti jellegű zászlót, vagy történelmi zászlót, szánalmas és szégyen.


Még ha horogkereszt vagy nyilaskereszt lenne rajta azt még megérteném ha kitakarják. De én azt sem tartanám jónak. Bár az tény hogy nem nem illenének hozzá. De fenntartom hogy attól hogy nem tetszik valakinek attól meg lehet mutatni.


Marhaság a szabályozás.

2011. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
76%

Bocsánat kimaradt a mondat fele.

Szóval:

Szerintem maga az ,hogy ma egy egy "modern nyugati típusú demokráciában" ki kell takarni egy nemzeti jellegű zászlót, vagy történelmi zászlót, szánalmas és szégyen.

2011. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
74%

"Mint, ahogy az is gusztustalan, hogy Gábor nagymagyarkodásra használja fel az (egyébként tényleg nagyon faxa) remekművét! Igaz, sajátja...azt csinál vele, amit akar. De mi a francért nem lett volna elég neki két (hivatalos) magyar zászló??? Még mosolyogtam is volna... de így - úgy látszik - csak indulatokat tudott szítani (akarva-akaratlanul)."


Szerintem tejesen szolid méretű dekorációt tett az autóra. Nem tudom megérteni miért zavar titeket ez? Olyanok vagytok szinte mint a kommunisták anno. Ők annyiban különböztek hogy a magyarkodás szót használták. Ti továbbmentetek ebben. Nem tudom miért kell kigúnyolni mások hazaszeretetét?


Lehet hogy ti magatokból indultok ki és ezért nem tudjátok megérteni más szívből jövő hazaszeretetét, ezért fikázzátok a másikat.


Ha nem tetszik az a mód ahogy kifejezi a hazaszeretetét akkor mond azt hogy neked nem tetszik. De ne próbáld azt a látszatot kelteni hogy mások hazafias érzései nem valódiak.

2011. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!