Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép meddig tűri a...

A magyar nép meddig tűri a Fidesz és különösen Lázár Jancsika ámokfutását?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

A magyar nép hátán fát lehet aprítani, lásd 2006-2010 közötti időszak.

Most ugyan a rendőrök kakaskodnak kicsit, de majd hazamennek.

2011. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Sokáig mert nem összetartó a magyar,addig mindenki elvan ameddig a másikat éri valamilyen sérelem,üvölteni csak akkor kezd ha őt is eltalálják ezek az intézkedések.
2011. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Minden olyan kérdés és válasz már eleve gyanús, amiben szerepel a "magyar nép" kifejezés. Érdekes módon az ilyen kérdések és válaszok szinte mindig erősen jobbra tolódott (Jobbikos) illetőktől származnak.


Jó lenne, ha felfognátok végre, hogy a dolgok nem úgy működnek, hogy "a nép" kollektíve megelégeli a dolgokat, fellázad és elsöpri a bitang uralkodót, majd egy másikat ültet a helyébe, aztán amikor abból is elege van, az ellen is fellázad, stb. .


Legalábbis amíg Fityiszék át nem alakítják az országot monarchiává és meg nem választják Orbánt örökös Viktátornak, Schmittt Palit meg udvari bolondnak, addig legalábbis névleg demokrácia van, és ebből következően legközelebb majd csak a következő választáson lehet ítéletet mondani a kormány felett.


Ha tényleg megkoronázzák Viktátort, onnan már teljes joggal lehet majd forradalmat szítani. Addig azonban nem. Ennyi.

2011. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Hát én úgy vagyok vele, hogy nem én szavaztam meg a 2/3-ukat. Söpörjék el azok, akik megszavazták, ha már voltak ilyen barmok. Nem igaz, hogy a '98-2002-es időszakból nem tanultak semmit.
2011. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

nem ez a baj.....

van olyan ismerősöm akit lassan megrövidítenek mindennel de még mindig hülye..


ő egyetemét ahova jár most be akarják zárni

anyukája tanár 98%os különadó...

faterja beteg lett táppénz...


de ő még mindig azt mondja most is a fideszre szavazna....sztem buta az ilyen...


1ébként a magyar nép olyan bornyú h tűr és tűr és tűr

2011. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Magyar nép? Miféle magyar nép? Kezdem erősen azt hinni, hogy a magyar népet jószerivel teljesen kiirtották.

Viszont hogy akkor milyen nép él itt Magyarországon, azt nem tudom.

A magyar nép ezt már rég megelégelte volna.

2011. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Ên viszont arra vagyok kiváncsi, hoyg a rendválmisek közül hányan integettek boldogan egy éve amikor beköszöntött a fülkeforradalom?
2011. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

45% még mindig örül a fidesznek.

ez tény.

2011. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj ki az utcára és kezdj el törni zúzni!:P
2011. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Még három évig.
2011. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!