Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet Magyarországon egy...

Hogy lehet Magyarországon egy kisebbségi személy hátrányos helyzetű?

Figyelt kérdés
Hülyére vannak támogatva, az árvíz nem nézi, hogy kisebbségi házat vigyen el a villám úgyszintén.
2011. máj. 19. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az előítéletek tehetnek róla, vagy te hogy fognád fel, hogyha a faludban valaki elkövet valamit és ezért az interneten az olvasható hogy a faludnak összes lakója büdös tróger ircsukki...
2011. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem igaz előző, én voltam segíteni az árvizeknél és rengeteg roma volt kint, a gárdások meg kinéztek egy órára kamerával oszt szevasz..."


Távol álljon tőlem hogy általánosítsak! Én ugyan nem arrafelé élek, de tudom hogy sokan "beszálltak a védekezésbe" a cigányok közül is. Voltak azonban olyanok is (nem svédek), akik fosztogatni indultak inkább. arra szerettem volna tehát utalni, hogy sajnos még mindig ez utóbbiak vannak kikiáltva sajnálandó szegény embereknek, míg az előbbieket meg sem igen említik, hiszen tudnak segíteni magukon, hát segítsenek magukon!

2011. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"az előítéletek tehetnek róla, vagy te hogy fognád fel, hogyha a faludban valaki elkövet valamit és ezért az interneten az olvasható hogy a faludnak összes lakója büdös tróger ircsukki..."


Hadd szépítsem valóságközelivé a történetet:


az előítéletek tehetnek róla, vagy te hogy fognád fel, hogyha a faludban a lakosság 95%-a elkövet valamit és ezért az interneten az olvasható hogy a faludnak összes lakója büdös tróger ircsukki...


Nem örülnék neki, de megérteném.

2011. máj. 19. 23:07
 14/16 anonim ***** válasza:
kár hogy a cigányságra nem igaz a 95%
2011. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt csak a ciggerekre szokták mondani, ők meg többségében azért hátrányos helyzetűen mert nem dolgoznak.
2011. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Kihagytad, hogy NEM IS AKARNAK tanulni sem.

2011. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!