Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan személy Magyarország...

Van olyan személy Magyarországon aki Nintendo emulátoron (NES/SNES/SEGA/stb. ), vagy Commodore 64 emulátoron játszik?

Figyelt kérdés
Én imádom a retro játékokat.
2010. febr. 14. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer kipróbáltam a Commodore 64 emulátort...
2010. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én igen van sega nes meg snes emulátorom is meg egy csomó játék
2010. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a retro játékokat.


Van nintendó, c64, és dos emulátorom.


Nintendóm és dos-os gépünk kiskoromban is volt, így azokban sok játékot jól ismerek. A commodore 64-et nemrég ismertem meg, de azt kell, hogy mondjam, hogy korához képest nagyon fejlett játékokat gyártottak.


Atari 2600-as game-ekre is ránéztem, bár ott sok játéknál finoman kifejezve élénk képzelőerővel kell rendelkezned. :)

2010. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na végre valakik! Hiába van Call of Duty vagy Half-Life, a retro élményét semmi sem tudja visszaadni. Én nem tudok nélkülük élni :D
2010. febr. 21. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Én általában úgy vagyok vele, hogy a legjobb játékok a 80-as évektől korai 90-es évekig. Valamint 2002-től napjainkig időszakban születtek.

De a köztes időszak a 90-es évek játékai, azok nem nagyon tetszenek, mert vagy túlszuperált verziói a nintendóból megöröklött játéksémának, ami jobban hajaz a grafikára, mint a játékélményre pl. sok Sega játék, vagy kísérletezni próbál fejlettebb technikákkal úgy mint a full 3D grafika, de még nem volt annyira megérve a technika, hogy ezek jól élvezhetőek is legyenek pl. sok nintendó 64-es játék. Kivételt képez számomra ebben a kategóriában a playstation és a 90-es évek 3D-s dos-os játékai pl. Duke Nukem, amik nagyon jók lettek.

2010. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a retrokat, de csak keveset játszom velük:)


Ha nem ismeritek az oldalt biztos örülni fogtok neki:

[link]


Minden régi játék fent van. Teljesen legális, mert csak eljárt licenszű játékot lehet letölteni (értsd: nagyon régieket...Dunek például, Warcraft, stb)

2010. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

sziasztok egy kérdés kapott az öcsém még anno egy nintedno 64-et és nem tudjuk mert nincs hozzzá játék hogyha bekapcsolod játék nélkül akkor csak a piros leg világít nem?

és nem ad ki háttért mint pl:ps2 és ha nem ad ki háttért és működőképes akkor 4000-ért eladó

2010. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én Nes,Snes,Sega Genesis,Gameboy Advance és Nintendo 64en nyomom egy ideje.
2010. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
NES,SNES,DS emulátoron játszok reggeltől estig:D(najó azért nem)
2010. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Commodore 64 alap. Ha kell, akkor a szükség törvényt bont, jöhet az emulátor is. :)


Árok partyn lesz bőven ilyen tag.


[link]


[link]

2014. júl. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!