Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a kormány felesleges dolgokat tesz, míg a valós problémákkal nem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Feleslege: pl. átnevezések

Valós probléma: pl. gazdaság


2011. máj. 20. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez a kormány az összes eddigiek közül a legrosszabb. Ne lepjen meg ha nem azt csinálják amit kéne.
2011. máj. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Jó reggelt!:)Az eddigi kormányok is ezt csinálták.
2011. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Az eddigi kormányok is foglalkoztak felesleges dolgokkal,de azért tettek is valamit a gazdaságért. A Fidesz pedig eddig csak felesleges dolgokkal foglalkozott,nem a gazdasággal.
2011. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bumbi02 ***** válasza:
75%

én is ezt érzem.


Nincs baj azzal hogy adunk kettős állampolgárságot (szavazati jog nélkül!!), csak ahhoz beszélni kéne a környező államokkal, és nem MOST kéne csinálni mikor a legnagyobb bajunk nem ez.

Nincs baj azzal hogy átneveznek egy teret, vagy utcát, csak nem MOST kéne ezt csinálni

Nincs azzal baj hogy trianonnak csináltak emléknapot, csak nem MOST kellene csinálni.

Nincs azzal baj hogy a pálinkafőzést legalizálták, csak enm MOST kéne...


Ha már ezek lesznek a legkisebb problémáink, majd akkor...

2011. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Katt a linkre,kicsit hosszú de

ha végig olvassátok akkor sok mindent

meg fogtok érteni.Itt le van írva,hogy

miért jutottunk ide....

2011. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Nézzél rá a térképre.

Magyarország mekkora az EU hoz, vagy Franciaországhoz, Németországhoz?

A mozgásterünk is akkora. Minden kormány pontosan azt teszi, amit hagynak, vagy mondanak neki.

Csak a "körítés" más.

2011. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

ezek a G*cik úgy alakították az adórendszert, hogy a gazdagoknak kedvezzen és a jövőben folytatják ezt a politikát az adójóváírás elvonásával és az egyenruhások minimálbéresítésével


ezekután nincs miről beszélni, ezek a maffiózok a gazdagokat segítik és a Gyurcsány ezerszer jobb volt, mert akkor legalább a szegények is kereshettek pénzt, ami jövőre már nem így lesz


lesz a minimálbéres, meg a gazdag..ezt akarta ez a fasiszta törpe Orbán és a fidesz.szemetek. hazugok.


Romániát akarnak létrehozni itt a sok erdélyi embert meg rabszolgának és bértüntetőnek, bérszavazónak hozzák, csak nem tudom, hogy mennyire pálya egy román tűzoltónak, mondjuk a minimálbér


erről kéne minden fórumon beszélni, a szemetek hazugságairól, arról, hogy az emberek nem erre szavaztak

most én erre azt mondom: Gyere vissza Gyurcsány

2011. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te érzed ezt.

A kedvenc hasonlatom az,hogy a mentő kiszalad egy szívrohamos beteghez és ahelyett,hogy elkezdené újraéleszteni megnézi,hogy gombás-e a lába.

2011. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 doboszoli ***** válasza:

Ha már az egészségügyi hasonlatoknál tartunk:

Nem biztos, hogy a benőtt köröm gyógyítására, legcélravezetőbb a térd fölötti amputáció.

2011. máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!