Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt van az a kérdező aki nem...

Itt van az a kérdező aki nem hitte el, hogy pénzért lerokkantosítottak embereket?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja feszegette a témát, de szerinte csak a FIDESz és a média kitalációja, hogy pénzért el lehetett intézni a rokkantnyugdíjazást.

Most született meg a másodfokú ítélet az ügyben, ezt szeretném a figyelmébe ajánlani. Ott teljes választ kap a kérdésében és kommentjeiben feltett kérdésekre.


2011. máj. 21. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
nincs
2011. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Aha szóval te voltál :)))
2011. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne. Pénzzel bármit el lehet intézni. Én már csak tudom.................Nem is baj hogy utánajárnak egy kicsit ezeknek a rokkantnyugdíjazásoknak, ki tudja hány egészséges ember kerül ki közülük.
2011. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:37


Nem én voltam, mindenki, aki csak egy kicsit is tájékozott rokkantnyugdíjas témában, az tudja, hogy valóban el lehetett intézni némi pénzért a rokkantnyugdíjazást. Csomóan így próbáltak menekülni a rendszerváltáskor felbukkanó munkanélküliség elől.

Írom ezt úgy, hogy egyáltalán nem szimpotizálok a Fidesz nevű gazdasági tömörüléssel.

2011. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetris ***** válasza:
0%
Hát az én férjemet szívkoszorúér bypassal műtötték, és rokkantnyugdíjas lett. De annyira szigorúan ellenőrzik ezt, hogy képtelenségnek tartom, hogy ezzel csalni lehessen. A párom is állandóan kapja a meghívókat, hogy menjen ellenőriztetni a rokkantságát, pedig a szive már sose lesz olyan, mint 20 évvel ezelőtt. Egy egész rakás vizsgálatot kell mindig csináltatnia ilyenkor. Hogy lehetne már ezzel csalni?
2011. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Hogy lehetne már ezzel csalni?"


Úgy, hogy lefizeted az orvost.

2011. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 tetris ***** válasza:
Azért értetlenkedek, mert ezeken a rokkantosítási vizsgálatokon mindig egy több tagból álló orvosi kupaktanács dönti el a dolgokat. Hát akkor hány orvost kéne lefizetni?
2011. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:42:

Az volt a kérdésem, hogy itt van-e az a kérdező.

Elég lett volna annyit írnod, hogy itt vagy.

Nem vagyok FIDESzes, nem is szavaztam rájuk. A kérdésben azért írtam, hogy "a FIDESz és a média kitalációja, hogy pénzért el lehetett intézni a rokkantnyugdíjazást", mert így könnyebben be tudtad azonosítani magad. (mások is tettek fel akkoriban kérdést a leszázalékolásos csalásokról)

Most, hogy ITT VAGY, a figyelmedbe ajánlom a az ügyben született másodfokú ítéletről szóló tudósítást. Abban elég sok részletet leírtak, hogy hogyan lehetett pénzért leszázalékoltatni valakit. Igaz, csak egy ügy, de több eset, több vádlott, több ítélet.


Kedves Tetris: Sajnálom a férjed, de attól még vannak akik pénzért százalékoltatták magukat. Személyesen kettőt is ismerek a községünkből. A cikkben leírják, hogy intézték a leszázalékolást. Nem kevés embernek. Sokan vannak, akik nem buktak le vele.

2011. máj. 21. 15:36
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

"Hát akkor hány orvost kéne lefizetni?"


Ahányan a bizottságban vannak :)


Egyébként nem értem a moderátorokat. Kitörlik a provokatívabb válaszokat. Ennyi erővel akkor ezt a kérdést is törölni kéne...

2011. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel a kérdések jó részét törölni lehetne.


Tertis: hány éves a férjed?

2011. máj. 21. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!