Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik politikai...

Szerintetek melyik politikai nézetekkel rendelkező embereket szeretik a legkevésbé?

Figyelt kérdés

Szerintem az úgynevezett "nemzeti liberálisokat"...a zsidóktól is kapják a savat, a nemzeti miatt, meg az igazi magyar érzelműektől is a liberális miatt.

De az jobboldaliakat is sokat savazzák.


2011. okt. 15. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki a MÁS politikai nézetekkel rendelkezőket szereti a legkevésbé...
2011. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem is lenne ez gond, de nincsen meg az elemi tisztelet, és türelem az emberekben egymás iránt.
2011. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Helmet, tudom, hogy okosat akartál mondani, de olvasd el még egyszer a kérdést. A többségre vonatkozik.
2011. okt. 15. 20:47
 4/12 rémuralom ***** válasza:
Aki nemzeti liberálisnak hiszi magát, az meg is érdemli, hogy két oldalról támadják. Szerintem egyébként a nácikat több gyűlölet övezi.
2011. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Magyarország a magyaroké és kész. Attól hogy még valaki nacionalista azzal nincs még nincs probléma. Akinek nem tetszik gtfo.
2011. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sűrű homály fedi számomra a nemzeti liberális ideológiát, ilyenről még csak viccként hallottam, de akkor úgy néz ki ez komoly...
2011. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazi magyar érzelmű nincs,csak magyar emberek vannak. Aki "igazinak " nevezi magát,azok többsége szánalmas és sokan nem szeretik őket.
2011. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akármit is akarsz kihozni ebből, mindenkinek az a szimpatikus, aki azt mondja, amit ő akar hallani, a több meg nem...

A "nemzeti liberális" pedig egy nehézkesen értelmezhető fából vaskarika fogalom, mint a betontalpfa, vagy a fiú Katicabogár...

2011. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan képtelenség ez, mint az "üvegtégla", a fém faház, vagy a műanyag virágcserép. A nemzeti liberalizmus is pontosan ilyen fogalom...
2011. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

engem szeretnek legkevésbé, vállalom.

mert erős (és okos) vagyok. probléma? :)

2011. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!