Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik politikai párt a...

Melyik politikai párt a legszimpatikusabb és miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Fidesz, és azért, mert küzd az államadósság ellen, nem privatizál, hanem még vissza is veszi az állami tulajdont, tetszik az egykulcsos adó is, és alacsony társasági adó, mert igazságos. Viszont nem tetszik a rendvédelmi politikájuk, pár elemet leszámítva. A többi pedig nagyjából hidegen hagy.
2011. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Meg kellene nézni az önkormányzatokat, ott a legnagyobb a korrupció. (FIDESZ)
2011. máj. 26. 12:39
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
kedves első,mennyi a nettó fizetésed,ha szabad tudnom?
2011. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes módon épp a Heves megyei közgyűlés ment csődbe, és Budapest van csődközelben... (MSZP-SZDSZ).

A többi vidéki települések, akár Fidesz, Mszp, vagy bármi más jól tartják magukat. Elég sok volt a fejlesztés is, és szerintem a magszorítások ellenére is rengeteg fejlesztés történt.

Szerintem egy önkormányzat jóval jobban gazdálkodik, mint az állam, meg kell nézni ezt adósság szempontjából is.

2011. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

"kedves első,mennyi a nettó fizetésed,ha szabad tudnom?"

Nem hiszem, hogy ezt itt kéne megosztani, de 200e forint.

2011. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

köszi a választ a fizetéseddel kapcsolatosan.Tehát te ezért szimpatizálsz a Fidesszel.És ezt nem bántásként mondom.

Magyarországon sajnos csak annak jó,aki 200e vagy az felett keres.Én a havi 70ezremmel tanult ember létemre csak pislogok.

2011. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

A legszimpatikusabb a Fidesz. Egyetértek az intézkedéseikkel, bár sajnos mérsékeltek, bátortalanok, lassan cselekednek. Azt, amit eddig csináltak, már 2010 őszén meg kellett volna tenniük. Remélem, ahogy vége az eus bohóckodásnak, több energiájuk lesz kormányozni és radikálisabb lépéseket tesznek.


Az MSZP a teljesen megbukott, hiteltelen, működésképtelen baloldali gondolkodást képviseli, semmi szükség nincs rá. A Jobbik szélsőséges csürhe, mely pánikkeltéssel, megfélemlítéssel próbál a legképzetlenebb rétegek ösztöneire hatni. Piszkos, civilizálatlan játékokat játszik. Az LMP mocskosul demagóg párt, pl. a fukusimai atombaleset idején atomenergia-ellenes hazudozásba kezdtek, kampányt indítottak a paksi erőmű bővítése ellen, ami a bűncselekmény határát súrolóan káros ötlet. Az LMP és a Jobbik versenyeznek felelőtlenségben és demagógiában, az MSZP pedig csendben vegetál.


Ebből a mezőnyből a Fidesz minden hibája ellenére is kimagaslik.

2011. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

ma 13:02


Szavazz Gyurcsány Ferire 2014-ben, hátha megszabadít attól a 70 ezertől is!

2011. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Igen,én azt írtam,hogy Gyurcsány Feri a legjobb.Istenem,szánalmas vagy,már bocsi.

Egyébként miért is nem a felső 10ezerben kezdődött el a tisztogatás,miért a kis népnél?

2011. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

"köszi a választ a fizetéseddel kapcsolatosan.Tehát te ezért szimpatizálsz a Fidesszel.És ezt nem bántásként mondom.

Magyarországon sajnos csak annak jó,aki 200e vagy az felett keres.Én a havi 70ezremmel tanult ember létemre csak pislogok."

Nekem csökkent volna a nettóm, ha nem lenne 2 pulyám.

2011. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!