Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjeszt hazugságokat...

Miért terjeszt hazugságokat Hahner Péter történész?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 27. 17:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

na miért hazudik a Péter? engem tanított valamikor, de jó fej a pasas

elolvastam, de nem értem, miért mondod ezt

2011. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
A történelem hamisító, agymosó szövege miatt most a zsidó média felkapta és a magyarokról történelmi butaságokat terjeszt. Evvel akarja megnyerni a szkeptikusokat és vakvágányra vezetni. Így akar kitünni. Mindent jóval jobban tud, mert ő az okos. Tanított engem is, de nagy nulla tanárnak is!
2011. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Végigolvastam az interjút. Mi nem tetszik benne, Kérdező?


Nekem semmi problémám nincs azzal, amit Hahner nyilatkozott.

2011. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem mi a problémád. Bár én közelebbről nem ismerem, de amiket eddig olvastam tőle, azokkal maximálisan egyet tudok érteni.
2011. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 2. válaszadó.

Ilyen helyesírással te tuti, hogy sosem jártál egyemre.

Én is olvastam az interjút, fogalmam sincs, már megint mi kifogásolni valót találtatok.

Beszűkült, elvakult, általánosító és tudatlan majmok.

2011. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

kedves kérdező!


hálásan köszönöm. tudom mit olvasok majd, ha a mostani könyvemet befejezem. ;)

2011. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nem tudom
2011. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos a tények makacs dolgok, kedves kérdező. :)

Tudom én, hogy sokkal izgalmasabb lenne mindenféle fantasztikus legendákban és kinek-kinek a leginkább tetsző mítoszokban, ferdítésekben és egyéni értelmezésekben hinni, de ez a megközelítés nem vezet sehova az önáltatáson kívül. Az viszont ugye nem jó semmire.

2011. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
4%
Amerika nem irtott embereket .....nem nem az osi europai fold volt, Wonded Knee (elnezest ha roszul irtam) meszarlas, apropenzert kotelezni hogy eladjak a torzsek foldjuket,beleavatkozni masok ugyeibe csak a haszonert (I vilaghaboru, II vilaghaboru, Irak (ahol emberekre vizeltek tuz napon tartottak megalaztak) ezek barataim barbarabbak az orosz gulagnal pedig az sem volt kutya.De ha netam ezt kimondod mindenek elmondanak.A tatarjaras tett be nekunk eloszor ezert voltunk kenytelenek nepeket befogadni...A legyel magyar baratsag meg regebrol datalodik de ez nehez felfogni neki.
2011. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%

A lengyel magyar baratsagrol meg a wikipedia is elismeri hogy mar 1320-ban harcoltunk a lengyelek oldalan.Az az ember beteg vagy nem is magyar csak egy magyarul beszelo sopredek

[link]

2011. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!