Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a 2 történész...

Mi a véleményed a 2 történész vitájáról? (Holokauszt)

Figyelt kérdés
[link] ma délelőtt elég sok kérdés volt erre, az időm sajnos nem engedi meg, hogy válaszoljak mindre, de úgy hiszem, itt minden benne van, mindkét oldal érvei pro és kontra... elég hosszú, de aki tisztán szeretne látni ajánlott átrágnia magát rajta (időrendi sorrendben olvassátok)
2010. ápr. 20. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
A kurucinfo-t nem tartom olyan objektív oldalnak, ami mindkét fél álláspontját közölné.
2010. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor először menj rá a linkekere drága barátom! perge a revizionista, karsai pedig a hivatalos érveket képviseli
2010. ápr. 20. 14:15
 3/12 A kérdező kommentje:
karsai válaszai ugyanúgy címlapon voltak annak idején mint perge válaszai, ha erre vagy kíváncsi, és ez így nagyon korrekt, objektív volt
2010. ápr. 20. 14:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Az hogy mindig ezt csinálják a holoállítók. Észérvet sosem hallasz tőlük,csak náciznak meg antiszemitáznak.
2010. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
én nem nagyon szeretem elismerni hogy amit ma hiszünk a holokausztról az 100%-ig, de ugyanakkor kuruc.infot is totálisan elítélem
2010. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
rendben, szeretnétek, hogy adjak egy másik linket, amin a teljes vita ugyanúgy rajta van? -.- ne azt nézzétek mi az oldal címe, mert egyikben sincs kuruc infos kommentár, ők csak helyet biztosítottak nekik a nyilvánosság előtt
2010. ápr. 20. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
légyszíves adj olyan linket.
2010. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


keresőbe : szentkoronarádió holokauszt vita II. rész stb

2010. ápr. 20. 14:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt most tényleg nem az a lényeg, hogy kuruc.info-s e a link. Tényleg nincs benne szerkesztői kommentár, csak a két történész nyílt levelezése. Én személy szerint több dologban adtam igazat Pergének, és Karsai nagyon bunkó volt vele. De én általában úgy vettem észre, hogy mindig az "antiszemitázó" oldal a bunkóbb, és ritka az, ami tényleg értelmes vitát folytat a revizionistákkal. Persze, akinek nem inge...
2010. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*ami helyett aki ^^"
2010. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!