Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől van az, hogy a legtöbb...

Mitől van az, hogy a legtöbb párt szavazói önálló gondolatokkal rendelkező emberek, de a Fideszesek csak gondolkodás nélkül Orbán véleményét ismételgetik mindenről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
te korán nyugdíjazott rendőr vagy, ugye ?
2011. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem fülbemászó dal. Ez is. Én vagyok a Kaukázus (Kafkaz) egyik legnagyobb rajongója, és szerintem ti is azok lesztek, ha meghallgatjátok a következő számokat a Kaukázustól:


Teszkó

Lift

21

Kicsiország

társadalom elmélet 24

celeb

Hol a rendőrség

Győr


Csak a legjobbak közül néhány.


Igen, kicsit (nagyon) ballib a gyerek, de a számai és az énektudása nagyon ott van. Mellesleg még véleménye is van a dolgokról (ha meghallgatjátok a számokat, ti is rájöttök), ami dicséretes.

Megjegyzem, szoktam Kárpátiát is hallgatni :)

2011. máj. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezt nem ide.
2011. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Miért van az, hogy minden más párt szavazójának és magát párton kívül állónak tartónak rögeszméi vannak? :)
2011. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Mert sikeres emberek, mint én. Azok pedig nem siránkoznak folyton az "önálló" gondolataikkal.
2011. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem önálló gondolataim vannak.

Érdekes én mindíg a másik oldaltól hallok demagóg szövegeket és amikor utánakérdezek, hogy na,ezt most tessék akkor néhány számmal,ténnyel alátámasztani,akkor néma csönd. Ha cáfolok mindent, közlönnyel,törvénytervezettel,statisztikával,akkor avégső érv: Deazorbán cigány.... Most ezzel vitatkozzak?

2011. máj. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem kizárólag a Fideszre jellemző ez a jelenség. Minden pártnak megvan az a fanatikus rajongótábora, akik tűzön-vízen keresztül kitartanak a vezér mellett, és véleményük (sajátjuk egyébként nincsen) napról-napra pontosan a párt hivatalos álláspontja mentén változik. A Fidesz esetében talán mostanában azért feltűnő a jelenség, mert pont azt csinálják, ami ellen évekig hőbörögtek, és láss csodát, a fanclub most is ugyanúgy tapsol nekik, mint amikor lázítottak. A gondolkodás nélküli narancsdroidok ezért most sokkal jobban láthatóak :)
2011. máj. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Vicces vagy, kérdező :)))
2011. máj. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ők a Fidesz szurkolók. Nincsenek azzal tisztában miért, de "Hajrá Fidesz!"
2011. máj. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Kolop te nem sikeres vagy, szimplán csak hülye.
2011. máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!