Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől van az, hogy a legtöbb...

Mitől van az, hogy a legtöbb párt szavazói önálló gondolatokkal rendelkező emberek, de a Fideszesek csak gondolkodás nélkül Orbán véleményét ismételgetik mindenről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 00:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

" Ha cáfolok mindent, közlönnyel,törvénytervezettel,statisztikával,akkor avégső érv: Deazorbán cigány.... Most ezzel vitatkozzak?"


Ne, mert tényleg cigány.

2011. máj. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Banyek azok a libsik akik vinnyognak, hogy Orbán "cigány" azok a nap másik részében szegény kisebbséget jogaiért sírnak vagy csak szimplán utálják a cigányokat? Mert ha utóbbi akkor nem értem miért nem Jobbikosok.
2011. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz. Nekem az egyik MSZP-s jó ismerősöm mondta egyszer, hogy őt nem érdekli, mit csinál, mit mond az MSZP, mi derül ki Gyurcsányról vagy a többiekről, ő akkor is az MSZP-re fog szavazni és kész. Van ilyen minden párt szimpatizánsai között.


Én meg például hiába szavazok a Fideszre, nem szoktam Orbán véleményét papagájként visszamondani, sem itt, sem máshol.

2011. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
"Kolop te nem sikeres vagy, szimplán csak hülye." Köszönöm szépen. Ha te is ilyen "hülye" lennél mint én, most hasonló lenne a véleményed.
2011. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

07:56


Az úgynevezett libsiken kívül mindenki tudja hogy orbán egy cigány.Pontosabban ők is tudják csak nem mondják ki.

2011. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem igazán tűnt fel, hogy cigány. A bőre sem barna, a neve se cigányos, nem is úgy viselkedik. Nem is tudom honnan jött ez.
2011. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Remélem is, hogy cigány, pukkadozzanak csak a jobbikosok és a kicsitsemrasszista szocik.
2011. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Elküldtek a munkahelyemről, nem tudok elhelyezkedni a városban, sőt a környéken sem, nem kapok ellátást a kórházba, mindez egy önálló gondolat miatt.

Egy kiábrándult fideszes

2011. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos sok a fröcsögő szájú emútnyócévező fidióta. Nem tudnak mást, csak komcsizni, meg gyűlölködni a ,,gonosz nyugati nagytőkére" és kb annyi annyit értenek a politikához és a gazdasághoz, mint én a vadászrepülő vezetéshez. A fidesz jelenlegi szavazótábora nagyrészt ilyenekből áll. (meg még vannak a kolopele-félék, akiknek jól jött az egykulcsos adó :P)


Jah és ahogy látom, nem egy fideszfan fölvetette azt, hogy sok Vezér-ellenes csak azt tudja fölhozni orbán ellen hogy cigány. Figyeljetek, nekem például tök mind1 hogy az-e! Ha akarjátok fölsorolok ,,pár" érvet ellene.

2011. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sorolj. Ki nem sz.ar le téged most komolyan?
2011. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!