Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kérdésem csak bizonyos...

A kérdésem csak bizonyos tekintetben függ össze a politikával, de jó lenne ha válaszplnátpk rá. Az egyik legnagyobb élelmiszerláncról van szó, ahol már a vevőt teljesen hűjének nézik, miért?

Figyelt kérdés
A SPAR áruházban,itt Tatabányán,ahol lakom,sorozatosan fordul elő,hogy a szeletelt hentesárut müanyagzacskokba teszik.Ebben a melegben mire hazaér vele az ember,akár meg is büdösüdhet,de aba teszik a húst,mindent ami a husos pultnál kapható.Mikor megkérdeztem az eladót,csak annyit válaszolt,nincs más!Ezeket nem ellenőrzi senki?!Nem beszélve arról,hogy a legdrágábbak és Európa szeméttelepét adják el nekünk drága pénzért.Mit lehetne ellenük tenni?
2011. máj. 29. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az azért nem akkora gond, hogy műanyagzacskóba teszik a felvágottat. Szerinted mibe tegyék?


Abban viszont igazad van, hogy drága pénzen vackot kínálnak, de ez nem spárspecifikus. Én azt teszem ellenük, hogy minimálisra szorítom a készételvásárlásaimat. Lehetőleg csak alapanyagokat veszek, én csinálok otthon mindent, kenyeret, feldolgozott zöldségeket. Ezen túl nem veszek semmi feleslegeset, nem csábulok el a trükkjeiktől. Aztán még ezt lehetne tenni, hogy ha vannak a közeledben jobb minőségű helyi áruk, helyi termelőktől, azokat veszed.


Ezzel egy kicsit macerásabb lesz az életed, de jobb minőségű kajához jutsz, ami nagyon fontos, és olcsóbban is.


Azt nem hiszem, hogy mi valahogy meg tudnánk rendszabályozni a Spárt vagy bárki mást. Én inkább kivonulok, amennyire lehet.

2011. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem beszélve arról,hogy a legdrágábbak és Európa szeméttelepét adják el nekünk drága pénzért.Mit lehetne ellenük tenni?"


Drága is, szar is, miért ott vásárolsz??? Kétlem, hogy +200m sétával ne lenne másik bolt.

2011. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azert vásárolom ott,mert a közelben van,a kisebb boltokban + 30%-t tegyél rá az árra,de az sem sokkal különb.A CBA,meg hasonlóak sajnos nncsenek a közelben!
2011. máj. 29. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:
hát aki így írja le a hülye szót, az....
2011. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!