Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy felvidéki és erdélyi magyarok is felvehetik a diákhitelt ezentúl?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 29. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
És akkor mi van? Ez egy hitel, vissza fogják fizetni, nem ingyen kapják.
2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mikor tanulja már meg végre a Fidesz, hogy a felvidéki és erdélyi magyaroknak, attól, hogy magyarok, még semmi közük sincsen Magyarországhoz?
2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Mikor tanulja már meg a második válaszoló, hogy attól, hogy Magyarországon él, még nem magyar.
2011. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Áhá, szóval csak az lehet magyar aki gondolkodás nélkül egyet ért a Fidesszel! Hát akkor inkább vagyok román, mint Orbánmajom!
2011. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Én magyar vagyok, vállalom. Elfogadom magyarnak a kéregető büdös koldust is, de szeretném azt hinni, hogy a gyászkeretes (!) trianoni megegyezés (ha ugyan tudjátok mi az, ha nem töltsétek le, érdekes olvasmány) valamikor süllyesztőbe kerül.
2011. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes, aki pedig külföldre menne dolgozni, azzal visszafizettetnék a tandíját, még ha államilag finanszírozott volt is.

Ennek fényében kissé furcsa lépés ez, de a Fidesznél már semmin nem lepődök meg.

Egyébként nem irigylem tőlük, ha ez valóban segíti a boldogulásukat, akkor csak tessék, támogassuk őket is. Ha van rá keret.

2011. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
34%
Én ERDÉLY-i vagyok de szinte nagyobb Magyar vagyok mint más oda át.Még valamit nekem nem is tanitoták a MAGYARORSZÁG tőrténetét sem mindent magamtol szedtem őssze...
2011. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

"Én ERDÉLY-i vagyok de szinte nagyobb Magyar vagyok mint más oda át."


Tipikus székely csökönyösség, gorombaság, önimádat, barátságtalanság, őskonzervatívizmus hallatszik ebből a mondatodból. Ne csodálkozz rajta, hogy egyre több magyarországi magyar jobban szereti a románokat, mint a székelyeket!

2011. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!