Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek miért fontos még...

A Fidesznek miért fontos még mindig Alföldi Róbert?

Figyelt kérdés
Tud valaki erre értelmes magyarázatot adni?
2011. máj. 29. 21:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen:

addig sem a valós problémákról kell beszélni.

2011. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem hiszem, hogy fontos nekik a személye, csak tudják, hogy egy kormányváltás után nem érdemes mindent és mindenkit lecserélni, csak azt, ami rossz. Alföldi pedig kifejezetten jó rendező...
2011. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%

A Jobbiknak miért fontos még mindig Alföldi Róbert?

(...hogy még mindig nem szállnak le róla?)

2011. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Alföldi pedig kifejezetten jó rendező..." ezzel azért vitatkoznék.

Mégis azt mondom Alföldi valamiért fontos nekik. Szerintem Alföldit, már a jó ízlésű baloldali szavazók sem szeretik. /valahogy nem tudom elképzelni, hogy 60-70 éves mamik jó szemmel nézi, hogy épp leszopnak valakit a színpadon./

Ő az SZDSZ és Gyurcsányék embere, de valamiért a Fidesz is ragaszkodik Alföldihez. És ezt szeretném tudni miért.

2011. máj. 29. 21:42
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés, te láttad már bármelyik darabját? Mert én elég gyakran járok színházba, és mondhatom neked, hogy SZAKMAILAG Alföldi nagyon jól viszi a színházat. Szinte mindig telt ház van (ami csoda, hisz állítólag a darabjai miatt mindenki otthon marad, vagy más színházba megy), a Nemzeti évek óta most lett nyereséges.

És igen, van egy két darab, ami nekem nem jött be annyira, de művészetileg magas szintű. De ilyen a művészet: van, akinek tetszik, van, akinek nem, ezen nem illik vitatkozni. Viszont azt már el lehet dönteni, hogy művészetileg mi milyen szinten mozog. Elsőt keverik össze a Jobbikosok a másodikkal. Az ízlésüknek nem felel meg, de művészetileg még mindig kiemelkedő minőségűt adnak a Nemzetiben...


És ide jön a válasz: szakmai kérdésekbe ne szóljon bele a politika. A színházigazgatás is egy szakma, ne politikusok döntsenek arról, hogy ki a jó színigazgató.

2011. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Fajtika, ezért leszóltak Ov-nek a "támogatói" hogy maradnia kell.
2011. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

>> évek óta most lett nyereséges

Hát persze. A csőcselék az, amelyik most tódul. Előre megjósolom: minél több nyilvános szopás lesz, annál nagyobb lesz a bevétel. És a pénznek nincs szaga, ugyebár.


>> Ő az SZDSZ és Gyurcsányék embere, de valamiért a

>> Fidesz is ragaszkodik Alföldihez. És ezt szeretném

>> tudni miért.


Az SZDSZ (LMP) Gyurcsány, Fidesz - mind azok szekerét tolják, akik pl. most a Hit Gyülekezetét történelmi egyház rangjára emelik.

2011. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

"Mégis azt mondom Alföldi valamiért fontos nekik. Szerintem Alföldit, már a jó ízlésű baloldali szavazók sem szeretik. /valahogy nem tudom elképzelni, hogy 60-70 éves mamik jó szemmel nézi, hogy épp leszopnak valakit a színpadon./"


Te hülye vagy.

Egyrészt, ha ezzel bajod van, akkor ne Alföldinél reklamálj, hanem egyrészt Madáchnál, aki ezt írta, másrészt pedig a Római Birodalomnál, ahol abban a korban tényleg ilyen orgiák mentek, és Madách ez alapján írt.

Másrészt, jó ízlésű baloldaliként semmi bajom Alföldivel. Az értelmesebb jobb oldaliakhoz hasonlóan én sem a szexuális preferenciájára vagyok kíváncsi, hanem a szakmai hozzáértésére. Azzal pedig semmi bajom nincs, sőt.

2011. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"/valahogy nem tudom elképzelni, hogy 60-70 éves mamik jó szemmel nézi, hogy épp leszopnak valakit a színpadon./ "



ez mekkora :DDDDDDDD

Kérdező, téged választanálak, ha módomban állna valakit választani a Nemzeti élére :)

2011. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

"Szinte mindig telt ház van (ami csoda, hisz állítólag a darabjai miatt mindenki otthon marad, vagy más színházba megy), a Nemzeti évek óta most lett nyereséges. "


Na és? a sz@rrra mindig van igény: lásd: Tahó Világ és tsai.


Inkább az lenne mérvadó, ha kevesebben mennének és nem lenne nyereséges... :D

2011. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!