Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél a városodért, ha...

Mit tennél a városodért, ha megválasztanának polgármesternek?

Figyelt kérdés
Hogy vezetnéd a testületet? Demokratikus vezető lennél, vagy keménykezű? Milyen problémákat orvosolnál legelőször a városodban? Kikérnéd az emberek véleményét? Együtt működnél az ellenzékkel? Hogyan tárgyalnál a befektetőkkel? Hogyan reagálnál a cigányokkal kapcsolatos problémákra? Hogyan bonyolítanád le a kampányt? Milyen képet sugallnál magadról kifelé?
2011. máj. 29. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, szerintem alkalmatlan vagyok ilyenre.

Persze mondták ezt már más dologra is, azt' mégis itt vagyok! :)


Na majd délután még visszatérünk a kérdésre...

2011. máj. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

04:42: ehhez csak gratulálni tudok :) kíváncsian várom a válaszaidat.


23:01: "A válaszom komoly volt. Elsődleges célom egy kommunista jóléti társadalom megteremtése, melynek alapja az erőforrás alapú gazdálkodás."


Azt hittem, hogy viccelsz. Azért mégis érdekelne hogyan képzeled el ezt az erőforrás-alapú gazdálkodást? Aranyalaphoz rögzített valuta? Bretton Woods 2.0? Hajmeresztőnek tűnik...főleg egy mezei polgármestertől... meg amúgy is

2011. máj. 30. 09:42
 13/18 anonim ***** válasza:

"Nem érzed úgy, hogy nem hiába tűnik komolytalannak a válaszod?"


Természetesen nem, hisz a jövőben az egyetlen járható út a kommunizmus bevezetése lesz. Haladni kell a korral, ha életben akarunk maradni, és elfogadható életszínvonalon tenni ezt.

2011. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Azért mégis érdekelne hogyan képzeled el ezt az erőforrás-alapú gazdálkodást? Aranyalaphoz rögzített valuta?"


Nem létezne fizetőeszköz. A megtermelt javakból ki ki igényei szerint részesülne.

2011. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És mindezt egyetlen településen?
2011. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Először is likvidálnám a kisebbség 100%-át. Minden egyéb szempont másodlagos.
2011. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"A megtermelt javakból ki ki igényei szerint részesülne."


Nagy képzavarba vagy, mert a komcsik alaptétele pont az, hogy mindenki az általa elvégzett munka arányában részesül a javakból. Az igények nincsenek összhangban azzal, hogy ki mennyi munkát végez. Az a célod, hogy minél kevesebbet akarsz dolgozni minél nagyobb fizetésért, nemde?


Várom továbbra is az értelmes válaszokat az eredeti kérdésre.

2011. máj. 30. 16:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Oké, nekem az igényem egy kétszintes villa, BMW-vel a garázsban, és napi 10 üveg sör. Dolgozni nem fogok, mert nincs rá igényem. Mikor költözhetek a városodba?
2011. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!