Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a "mélymagyarok"?

Kik a "mélymagyarok"?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre elterjedtebb szófordulat itt, a politika topikban.
2011. máj. 30. 11:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
43%
A mélymagyarok azok, akik nem evolúciós fejlődésen keresztül váltak azzá amik, hanem az ellentétes oldalról pattanták át egy "hirtelen megvilágosodás" következtében, és onnan mélyítik tovább mélymagyarságuk további mélységeit.
2011. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%

A mélymagyarok azok, akik büszkék magyarságukra, és ezt minden téren kimutatják, ami szerintem nem baj, sőt...

A mélymagyarok, és egyéb gúnyneveket pedig a libsik találták ki, akiktől mindez idegen...

2011. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
64%
De nem a libsik találták ki! A saját műsoruknak ez a címe!
2011. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

Bayer Zsolt a mélymagyar. Olyannyira mélymagyar, hogy már szinte imádkozik Orkbánhoz. Orkbán nem mélymagyar, csak annak mondja magát, amiből következik, hogy szerintem Bayer is csak nekünk mélymagyarkodik.


A libsik turbómagyaroznak.

Azokra szokták mondani a turbómagyar kifejezést, akik büszkék magyarságukra.

Érdekes módon a libsik helyesen szoktak írni, míg a turbómagyarok általában nem. Ami engem úgymond zavar, mert engem is leturbómagyaroznak, pedig szerintem nem mondok baromságokat.

2011. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%

Mélymagyar ?

Szerintem ez hülyeség.

Mert olyan nincs is.

Van magyar aki úgy él,h kedveli és ismeri és értékeli a magyar népi és kreált kultúrát;szokások , irodalom , tánc ,töri,költészet,zene stb művészetek.Próbál a magyar érdekek és értékek mentén véleményt formálni polgári stílusban, visszafogottan és szerényen.


És vannak emberek akik ezt mind le se carják mert nekik mind1 és különben sem érdekli őket az ilyesmi.Mert nem olyan környezetben léteznek, ahol az ilyen dolog nem elvárás...De ennek ellenére bármit ,olyat amit valahol halottak és tetszik nekik, fennhangon indulatokkal alátámasztva hangoztatnak anélkül , h tudnák , vagy esetleg átgondolnák mit is és miért mondanak .

2011. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

"a Jobbik él-hal az arabokért. Vona be akarta hívni a választásokkor az Iráni Forradalmi Gárdát is. "


Az irániak nem arabok. De a célzást értem.

2011. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Ez kicsit paradoxon nem? Jobbikos létedre utálod az arabokat, pedig a Jobbik él-hal az arabokért. Vona be akarta hívni a választásokkor az Iráni Forradalmi Gárdát is."


Attól hogy Vonára rájött az 5 perc,én még utálom az arabokat,és remélem mihamarabb elfelejtik ezt a dolgot a vezetők.Másrészt szerintem a Jobbik szavazók nagy részének ugyanúgy nem tetszik ez az "arabimádat" mint nekem.

2011. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

"Az irániak nem arabok."


Hanem akkor mik? négerek? esetleg vietkongok?

2011. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Perzsák.
2011. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
A perzsák tudtommal kihaltak...mintha valami makedón gyerek, valami Sándor elintézte volna az igazi Perzsa birodalmat...
2011. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!