Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a "mélymagyarok"?

Kik a "mélymagyarok"?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre elterjedtebb szófordulat itt, a politika topikban.
2011. máj. 30. 11:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%

Itt már leírtam egyszer. Bár ott a turbómagyar kifejezést használta a kérdező, de kb. ugyanaz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

2011. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
"turbómagyar" Ez mekkora már... :DD
2011. máj. 30. 12:05
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
170cm alatti árpádházi génekkel rendelkező személyek.
2011. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%

Olyan magyarok, akik magyarabbnak gondolják magukat a többi magyarnál. Demagógok, akik nincs velük az ellenük van.

Magyarul persze nem tudnak írni, imádják a Jobbikot, a Kádár-érát és az arabokat, azoknak is a szélsőségesebb formáját (szept.11 - arab-magyar barátság napja).

2011. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
Néhány - magát viccesnek gondoló - liberális találta ki a nemzeti érzelmű magyarok alázására. Olyan jelző, mint a "bitnáci" v. a "jobbirka".
2011. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Vagy a másik oldal állandó "libsizése", kedves utolsó? Mert akkor már ez is ugyanaz a kategória. Csak az előjel más.
2011. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
45%
A mélymagyarok már annyira mélyen magyarok, hogy ott már igazi sötétség lehet.
2011. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

"Olyan magyarok, akik magyarabbnak gondolják magukat a többi magyarnál. Demagógok, akik nincs velük az ellenük van.

Magyarul persze nem tudnak írni, imádják a Jobbikot, a Kádár-érát és az arabokat, azoknak is a szélsőségesebb formáját (szept.11 - arab-magyar barátság napja)."


Jobbikos vagyok,de nem gondolom hogy magyarabb vagyok valakinél.Írni tudok magyarul,utáltam a Kádár rendszert,az arabokat szintúgy.Szóval ne provokálj.

2011. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%

"Néhány - magát viccesnek gondoló - liberális találta ki a nemzeti érzelmű magyarok alázására."


Khm.

[link]

Ajánlom a vasárnap nyolckor kezdődő műsort, biztos a liberálisok készítik.

2011. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%

"Jobbikos vagyok,de nem gondolom hogy magyarabb vagyok valakinél.Írni tudok magyarul,utáltam a Kádár rendszert,az arabokat szintúgy.Szóval ne provokálj."


Ez kicsit paradoxon nem? Jobbikos létedre utálod az arabokat, pedig a Jobbik él-hal az arabokért. Vona be akarta hívni a választásokkor az Iráni Forradalmi Gárdát is.

A másik meg, hogy itt is meg van a demagógia, aki ellent mondd a Jobbiknak, kritizálja azt, az már rögtön egy provokátor...

2011. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!