Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted jó ötlet volt...

Szerinted jó ötlet volt belépni az EU. -ba?

Figyelt kérdés
válaszod indokold, kérlek!
2011. jún. 2. 09:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%

igen.


én még léptem át a magyar-osztrák határt úgy, h gyanús szemek vizslattak, vajon hova, miért megyek.


Álltam a koppenhágai repülőtéren bangladesi menekültek között útlevélvizsgálatra várva, miközben a finnek, németek csak úgy átmentek a kapukon.


na, ez most már nincs. ha másért nem, ezért megérte.

2011. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%

Igen. Remélem ez csak az első lépés az európai népek egy nemzetté válásának. Ezáltal Európa régi fényének visszaállítása és az európai birodalom létrehozása megvalósulna.


Viva Evropa!

2011. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%

Jó ötlet volt, másképp már ott tartanánk mint ukrajna, vagy montenegró.


Kérdező! Hol, merre jártál már európában?

2011. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
52%
Igen, szerintem is jó. Különben Szerbia meg Albánia szintjén lennénk, szóval mindenképp megérte.
2011. jún. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon jó!!


Átlépni Ausztriába, stb stb.


Hol jártam? Szinte mindenütt, "még az Eu s idők előtt főleg, és semmibe nem akadályozott hogy elő kell vennem az útlebvelem.


Viszont a gazdaságunkat teljesen leölték.

Ami hasznot hozott azt kipusztították.


Nem furcsak hogy a nagy hanyatlása ennek az országnak 2005-6 tól érzékelhető. Ezzel nem azt mondom hogy előtte minden f@sza volt, de ekkor húztak ki mindent a lábunk alól. Megszűnt minden ipari termelésű mezőgazdasági hasznon növény. Bejött a bankrendszerbe a Kerry trade.

A multik elárasztottak szeméttel, és büntetlenűl tevékenykednek ma is.


Mondja meg már valaki, hogy nemzetgadaságilag mi volt a hasznunk eddig az Eu ból? Milyen magyart ipari vagy mezőgazdasági területek élénkűltek, vagy a társadalom mely szegmense húzott hasznot?


Nem fog válasz érkezni, csak hogy én vagyok az ostoba!

2011. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%

igen! nem süllyedünk el a bantu balkáni államok süllyesztőjében ;)

egyébként egyetértek az előzőkkel, már a 20-as években volt Briand francia külügyminiszternek egy páneurópa tervezete, egész európát egy nemzetbe tömöríteni, sztem haladunk efelé. elmosódnak a határok,mindenki szabadon oda jön megy ahova akar..

2011. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
az első 9:35 nek igaza van abban, hogy ez a csatlakozás a kis államokra nézve nem mindig igazságos, mert a nagyok érdekeit képviseli, de nem veszi figyelembe, hogy eleve hanyatlásra ítélt ország voltunk 2005-ben is, mégpedig az idióta vezetőink miatt, ami most sem változott. és nem az a baj,hogy bejöttek a multik, hanem az,hogy ami magyar volt már azt is eladták a külföldieknek. ( sió, pick, délhús... ) reklámozzák itt magukat,hogy vegyél magyar terméket, közben már rég nem az.
2011. jún. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Valaki logikusan vezesse már le, csak néhány " nem megerőltető" mondat erejéig """ hogy sűlyedtünk volna méllyebbre ha nem lépünk be?


Hiszen gy elvesztettük a piacaink nagyrészét, miközben még védekezni sem tudtunk az Eu s szabályok miatt hogy itt ne nyerjenek piacikat.



Valami okos, aki biztos okosabb nálam és tudja azt amit én nem,leírná végre!


1, Hogy pusztultunk volna jöbban le ha nem lépünk be?

2, Mi haszna volt az Eu ból az átlag magyarnak,vagy a társadalomnak?


Tereket építettünk szövegre ,meg nem kell útlevél, nem vagyok kíváncsi,mert abból nem adnak kenyeret!

2011. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:35


Nagyon érdekes a véleményed, kár szinte szó szerint ezt hallottam a HírTV-ben is ellenérvként! Nem baj.


"Viszont a gazdaságunkat teljesen leölték.

Ami hasznot hozott azt kipusztították."

Szerintem nem álltak ott a vállalatok vezetőinél fegyverrel, hogy privatizálásra, leépítésre kényszerítse őket. Senki nem kötelezte őket erre. Viszont az eladó magyarok zsíros pénzeket kaszáltak, de ez is az EU hibája. Sőt az is, ha már rengeteg magyar vállalkozás külföldre telepíti a tevékenységét.


"Nem furcsak hogy a nagy hanyatlása ennek az országnak 2005-6 tól érzékelhető."

Hát igen, onnantól indult meg a túlköltekezés és az volt a válság előszobálya. De ez is lényegtelen fogjunk mindent az EU-ra.


"Bejött a bankrendszerbe a Kerry trade.

A multik elárasztottak szeméttel, és büntetlenűl tevékenykednek ma is."

HírTV, Echotv szó szerint. Nem mintha előtte nem kereskedtünk volna az EU-val, de ez se számítson! Előtte is a nyugat lerakó telepe voltunk, de mindegy. A Kerry trade - ala. Echotv - meg előtte is volt, de ez is mellékes.


"Mondja meg már valaki, hogy nemzetgadaságilag mi volt a hasznunk eddig az Eu ból? Milyen magyart ipari vagy mezőgazdasági területek élénkűltek, vagy a társadalom mely szegmense húzott hasznot?"

Talán az export! Okoska! A magyar gazdaság a némettől függ. A magyar export 25%-a csak a németekhez megy! A többi is EU-s országba. Te lennél a legjobban felháborodva, ha kilépnénk az EU-ból és a vámterhektől és kereskedelmi korlátozásoktól megtépázott magyar export miatt zuhanna vissza a gazdaság a középkorba.

2011. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%

Valaki logikusan vezesse már le, csak néhány " nem megerőltető" mondat erejéig """ hogy sűlyedtünk volna méllyebbre ha nem lépünk be?


Hiszen gy elvesztettük a piacaink nagyrészét, miközben még védekezni sem tudtunk az Eu s szabályok miatt hogy itt ne nyerjenek piacikat.



Valami okos, aki biztos okosabb nálam és tudja azt amit én nem,leírná végre!


1, Hogy pusztultunk volna jöbban le ha nem lépünk be?

2, Mi haszna volt az Eu ból az átlag magyarnak,vagy a társadalomnak?


Tereket építettünk szövegre ,meg nem kell útlevél, nem vagyok kíváncsi,mert abból nem adnak kenyeret!

2011. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!