Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látta valaki a Házon kívűlben...

Látta valaki a Házon kívűlben a Nemzeti Színházról szóló riportot?

Figyelt kérdés

Pörzse bácsit úgy beégették, mint a huzat. Az az ember valószínűleg színház közelében nem járt még életében, az ominózus Madách műből pedig szerintem egy sort nem olvasott még. De, ahogy ő mondta, neki joga van kritizálni!


Ui.: szerinte Az ember tragédiája általános iskolás tananyag.


2011. jún. 4. 11:48
 1/7 anonim válasza:
73%
Nem láttam a riportot, de hogy Az ember tragédiája nem általános iskolás anyag az biztos. Személy szerint nekem tetszett a mű, de nagyon nehéz, elég sok osztálytársam megszenvedett vele (gimnázium).
2011. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Láttam, Pörzse Sanyi bácsi mindig is tudta miről beszél... Legalább megnézhette volna 1-szer, mielőtt kinyitja a száját. Kapott a jóvoltából egy hihetetlen reklámot a darab és a Nemzeti Színház is, ennyi.
2011. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
A Jobbik, ha a kultúráról van szó, mindig beégeti magát. Ami csak hab a tortán, hogy pont az olyan alakok akarnak nekünk (nem középiskolás, legfeljebb óvodás fokon) oktatást tartani az erkölcsről, meg a kereszténységről, akik a legotrombább módon hőbörögnek és káromkodnak, ha a saját "ellenségeikről" van szó. Na neee... :)
2011. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
"megint röhögjük ki a Jobbikot" c. rovatunkat ovlasták.
2011. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne adjanak okot rá, és senki nem fogja őket kiröhögni. De szánalmas, hogy egy színház előtt pártlogós kabátokban és zászlókkal tüntetnek egy világhíres magyar mű előadása ellen.
2011. jún. 4. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A jobbik ebben az ügyben lejáratta magát, ahogy az újságírónő is, a gyerekes sztorival, az ember tragédiája nem gyerekeknek való, ezt mindenki tudja.
2011. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre gondolt a kérdező:

[link]


Én nem láttam ,de így akit érdekel megnézheti

(én örültem neki ,hogy megtaláltam anno a videókat amik érdekeltek ,de nem láttam.)

2011. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!