Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne megállítani a...

Hogy lehetne megállítani a magyar fiatalságon egyre inkább eluralkodó önzőséget, lustaságot, irigységet, beképzeltséget, énközpontúságot, anyagiasságot, nihilizmust, értékvesztettséget és jövőkép-nélküliséget?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 12:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

Én fiatal vagyok, de egyik sem vagyok azok közül, amit leírtál.

Nem mindenki ilyen.

2011. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek, de az arányok erősen elhúznak azok felé, amiket én felsoroltam.
2011. jún. 6. 12:29
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
Ennek mi köze a politikához? Ez társadalmi kérdés nem? Csak azért,mert beleírtad azt a szót,hogy magyar.... Egyébként elég lesújtó véleménnyel vagy a magyar fiatalságról,én nem ilyennek ismerem őket! Megkérdezhetném,hogy melyik korosztályhoz tartozol/tartozik? Hátha arra is van valakinek egy-két szava!
2011. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%

Tuti Nameny is a fiatalok közé tartozik, csak irigy rájuk, mert a saját hülyeségei miatt jogosan kiközösítik.


Ez nem más, mint a South Park-ból megismert KáoszProfesszor-effektus.

2011. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%

"magyar fiatalságon egyre inkább eluralkodó önzőséget"

-Te sem jársz emberek közé!

2011. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jó a kérdés.

Én egy részről szeretem, hogy primitívek, mert nem volt nehéz versenyelőnyt szereznem és kiugrani közülük, viszont a probléma az, hogy a vásárlóerejük gyenge, vagy egyáltalán nem tudatos, így sajnos üzleti hasznom kevés belőlük.

2011. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
48%
Nameny, neked fogalmad sincsen a világról. Mikor másztál ki utoljára a szobádból? Egyszer az egyetemistákat ócsárolod, máskor az egész fiatalságot. Nevetséges, mint egy zsémbes öregbácsika a karosszékben.
2011. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
20%
Sehogy sem ,,,.mivel a legrosszabb orszag Magyar orszag.,jo magam is magyar vagyok de soha nem mennek oda visza lakni,.,mint ahogy irtad is utalat gyulolet stb....nem beszelve a valsagrol.,.Anglia ez egy kiraly hely,.
2011. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%

"önzőséget, lustaságot, irigységet, beképzeltséget, énközpontúságot, anyagiasságot, nihilizmust, értékvesztettséget és jövőkép-nélküliséget?"

Akkor,te gondolom benend az önzőségnek csírája sincs,nem irigykedsz senki miatt,szerény vagy(mint a kinyilatkoztatásod?),nem nyavajogsz,hogy de rossz neked,szétosztod a javaidat,tetrekész és aktív vagy, sokat teszel azért ,hogy a világ jobb legyen(úgyhogy hülye kérdéseket teszel fel?),telivagy éttékekkel (itélkezés?) és kilátásokkal (mi lehet az?)???

2011. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Az irigység az egész társadalmat megfertőzte. Annál undorítóbb nincs, és amit mostanában észrevettem, hogy sokan annak örülnének, ha egy ismerősük vagy rokonuk tönkremegy vagy becsődöl.

Nem lehet már elmesélni senkinek egy külföldi nyaralás élményeit, annak örülnek, ha az ember azt mondja rossz idő volt és 3 napig fosott.

2011. jún. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!