Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én úgy gondolom hogy a mai...

Én úgy gondolom hogy a mai összekapcsolódott világban előnyös dolog volt hogy megtörtént Trianon mert közelebb vannak az országhatárok hamarabb kezdődnek más kultúrák nyelvek földjei és a kultúrák találkozása pozitív hatású. Valaki még gondolja így?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:03
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Szerintem még a mainál is nagyobb parasztizmus, "szigeti-mentalitás" alakulna ki, hogyha egy Nagymagyarországi területen csak a mi kultúránk dominálna, és sokkal nehezebben jönne "szellemi vérfrissítés"
2011. jún. 6. 23:05
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én NEM.
2011. jún. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ezek szerint az ideális államalakulat San Marino vagy Luxembourg - csak azért mert kicsi és közelebb a határ ?

A hülye kérdezőket nem kell pontozni ?

2011. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ez egy... :)

Ilyet sem láttam még.

2011. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, én egyáltalán nem vágyom rá, hogy keverjük össze a kultúrákat. Nem vágyom rá, hogy az egyik szomszédom arab legyen, a másik indiai, a harmadik afrikai, a negyedik japán, stb...


Én szeretnék egy egész Kárpát-medencére kiterjedő Magyarországban élni, ahol nincsenek kisebbségek, csak magyarok, akiknek ugyanolyan a gondolkodásmódjuk és világról alkotott elképzelésük, mert ha azonos az elképzelésünk egy adott dologról, akkor harmonikusan megvagyunk egymás melett.


Nyugodt, békés életet akarok, egy kis házzal és egy kertecskével, szerető feleséggel és 3-4 gyerekkel, tisztességes munkával és fizetéssel egy erős és jól szervezett Magyarországon. Nem kell a multikulti, nem kell a putri, nem kell a gettő, nem kell a bűnözés, romos házak, nem kellenek négerek, sem cigányok, sem egyéb léha agyamentek.


Még azokkal is baj volt, akik alig különböztek tőlünk (szlovákok például). Miből gondolod, hogy másik földrész lakóival, alapvetően fennálló rassz és viselkedésbeli különbségekkel rendelkező emberek között nem lenne konfliktus?

2011. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
arról tudsz,Kérező, hogy a levágott területeken az embereket hogy kínozták, gyötörték, édesanyanyelvünkkel hogy bántak, mennyi megalázás érte őket?
2011. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy "glabalizáció" de azt sem az "érdekli, hogy milyen közel vannak a határok, hanem az, hogy "vannak"...
2011. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nameny, te régen egész értelmes válaszokat írtál, de az utóbbi hetekben egy besavanyodott, hitlerszerű öregbácsi lett belőled, aki a karosszékből mondja, hogy "beeeeezegazénidőmben!"
2011. jún. 6. 23:22
 9/26 anonim ***** válasza:

"...közelebb vannak az országhatárok hamarabb kezdődnek más kultúrák nyelvek földjei és a kultúrák találkozása pozitív hatású..."


Amúgy ez már magában egy nagy ...

Amíg nem volt szétszabdalva az országunk, a Nagy-Magyarország határain belül élő népek kultúrája akkor is hatott egymáséra. Vagy szerinted amíg nem létezett Szlovákia, Románia, Szerbia, addig nem is éltek nálunk szlovákok, románok, szerbek?

2011. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"pakisztáni, félmajom"


Bazze te atomnáci vagy! XD

2011. jún. 6. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!