Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ennyire össze-vissz...

Hogy lehet ennyire össze-vissza beszélni?

2011. jún. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Így:


[link]

2011. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos a fentiekből tökéletesen látszik, hogy MINDEGYIK kedves politikusunk igencsak szereti a saját szája íze szerint értelmezni a dolgokat... És persze mindannyian MINKET néznek hülyének.


Szerintem pedig ŐKET kéne lapátra tenni. Mindegyiket.


Pedro

2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
<covenant> lehetne végre egy olyan kérdés, ahol nem mellé beszélnél?
2011. jún. 7. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehhez politikusnak kell születni :)
2011. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Pedro"


És aztán mi lenne ha lapátra tennék őket?

Jönne valami idióta aztán úgy járna ,mint Robespierre.

Mindig a helyzetből kell a legtöbbet kihozni.

2011. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze kérdező, ha valaki baloldali az a te szemedben rögtön hazaárulójajjdeantimagyarcsúnyacsúnyanemzetromboló csak azért mert nem azt írja le, amit te olvasni szeretnél.
2011. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13256465621641


Azért ne legyél igazságtalan, erhnn-től még nem olvastam ilyesféle hazaárulózást...


18:46


Igen, sajnos lehet, hogy igazad van... De ettől engem még felháborít amit velünk, és az országgal művelnek. És nem tudom úgy szemlélni, hogy "Mindig a helyzetből kell a legtöbbet kihozni." Ha ez így lenne, akkor nem lenne fejlődés, hiszen NEM MINDIG LEHET az adott helyzetből a legjobbat kihozni - van amikor magát a helyzetet kell lecserélni.


Pedro

2011. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem tudod, de Gyurcsány és Orbán megegyezett 2006 előtt, hogy váltásban fogják kormányozni Magyarországot. Egyben Fletó megmondta Vityának, hogy a stílus marad, neki is be kell állni a sorba mert másképp nem lesz lóvé. Hát így lehet ennyi baromságot összehordani.

Az egész elképzelésbe egy kis porszem esett: a nép. Az a hülye nép 2006-ban ismét a szocikat választotta meg. 2010-bem aztán a porszem javított a fineszesek kerültek hatalomra, de a helyzet változatlan maradt. Az össze-vissza beszélés folytatódik!

Mindenért a porszem a felelős.

2011. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!