Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jön a 22 millió román?

Jön a 22 millió román?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 8. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Már nem kell emiatt kérni sokaknak a kettős állampolgárságot!

De nem mi leszünk a végállomás,hanem valamelyik nyugati ország.

2011. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus! Akkor ki fog ürülni egy egész ország? Vagy másfél? :D
2011. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Es hol faj az neked?
2011. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ide? Azért nem őrültek meg.
2011. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

"A két ország schengeni csatlakozása a magyar EU-elnökség egyik prioritása."


Hát persze nyilván ez a legfontosabb a magyar EU-elnökségnek, nem pedig a székely és csángó magyarság autonómia törekvéseinek támogatása. Hányinger...

2011. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
FIgyi van egy haverom akinek egy fegyverboltja van.Mondta ha itt elkezdődik a román honfoglalás akkor ő osztogatni fogja a fegyverarzenálját és mi fölvesszük velük a harcot.Az biztos,hogy én minimum 1000 bevándorlót megskalpolok.A kerítést megérősítetem a faterommal és az ablakokra acélrácsot szereltünk.Minden hónapban veszünk 10.000 Ft.ért bab meg leves konzervet.Lisztet meg cukrot.Ki tudja mi fog itt még lenni.A jövőhónaptól már ásványvizet is fogunk spájzolni.És ez nem vicc.Úgy 2012-ben itt lesz ez a világvége szindróma.Az előző világvége baromságnál egy csomóan öngyilkosak lettek mások pedig fosztogattak és embert öltek.Én már fölkészültem a harcra.Csak ajánlani tudom mindenkinek.A kormány az úgyse fog segíteni.Hisz Orbán nem fogja a saját testvéreit lelövetni. KITARTÁS!!!
2011. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én speciel arra gondoltam, hogy anno azzal ijesztetették a népet a szocik, hogy ha majd 2ős állampolgárság, akkor 22 millió román jön, na és akkor most, ha már határ sem lesz?
2011. jún. 13. 13:20
 8/17 lindmayer ***** válasza:
100%

már most is az unió tagjai,

már most lehetne mo-om 22millió román

a schengeni csatlakozás csak azt segíti, hogy a személyivel át lehet lépni a határt

2011. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
igen, mennek hozzátok a román cigók, reszkessetek!
2011. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A románok harmada már elment. De olaszba és spanyolba mennek leginkább. Ott már több mint egy millió belőlük, pontosabban hivatalosan munka vállalóból is.

Hülyék lennének ide jönni. Ennyi. Nekik egy másik neolatin nyelv megtanulása 3-6 hónap. Mi a f@szért jönnének ide? Azért hogy utálkozzanak velük, és sz@rul keressenek?

És ilyen sz@r szociális háló sincs nyugaton, a segélyre pályázok is tovább mennek.

2011. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!