Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetségesnek tartjátok azt...

Gauldoth kérdése:

Lehetségesnek tartjátok azt az elméletemet, hogy Orbán Viktor intézkedései arra irányuljanak, hogy a magyar emberek többsége elköltözzenek, és a cigányok maradjanak itt többségben?

Figyelt kérdés

A folyamatos intézkedések, amik a megélhetést, és a jogbiztonságot fenyegetik, a legtöbb jóérzésű embert elijesztené. Ha nem ez lenne a hazája, már lassan mindenki elment volna. Lehetséges, hogy megpróbálja a tűréshatárt nálunk túlütni, és elképzelhető, hogy a saját fajtájának így akar államot alapítani?


Nem hiszem ezt bitosan, sőt... De elgondolkodtató nem? Lehetségesnek tartod?


2011. jún. 13. 03:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Had tegyem hozzá utólagos magyarázatként, az átlag cigányoknak mind1, mekkora az adó a nyugdíj vagy mennyi az ára a dolgoknak,(adóztathatják a multikat), mert adózni nem adózik, segélyből él, mertnem éli meg a nyugdíjt, és mert nem fizet a bolti árukért.
2011. jún. 13. 03:16
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy!


Ennés sokkal prózaibb az ok.

Megvették dkg ra, a nyugati nagytőkések, a multik stb stb.


Teljesen nyilvánvaló.

Látszik, hogy egy újabb gyarmatosítási hullámnak készíti elő a helyet. A béreket leakarja húzni, úgy hogy az állam még működhessen. A felsőközepet meg mint fogyasztókat kikíméli. Erre utal minden. Hiszen szavakba rázza csak az öklét a multik felé, közben meg a 20+4ó stb csak nemkik lett kitalálva.

2011. jún. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Az elsővel egyetértek. Orbán ugyanúgy egy báb mint Gyurcsűny volt. Csak most rá mennek az átkok.
2011. jún. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Csak azért az MSZP nem hozott anno ilyen radikálisan embertelen döntéseket. Inkább csak loptak, és elcsesztek. Szerintem az MSZP egy fos volt, de az ami ma történik szerintem megmagyarázhatatlan. Nem érzem a kettőt egy súlycsoportban. De lehet, hogy igazatok van. Ez csak egy elképzelés, amit írtam. El még nem tudtam dönteni, hogy csak ennyire lopnak, ennyire hülyék, Orbán élvezi a sanyargatást, vagy amit ti írtatok, vagy mi a faszén történik már itt.
2011. jún. 13. 03:41
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Orbán a nemzeti!!

Ez úgy ahogy van,nevetséges!

Orbánt ugyanis a Soros Gy bácsi tanítatta.

Nemzeti érzelmű ember, a pillantását sem fogadja az eféle embernek. De Lakitelket is említhetném, ahol a sátorba ügyesen megbeszélte az MSZMP vel és egy Gyuribácsival, hogy miként is lehet lehúzni egy országot.


Gondolkodj, haver!

Nem voltak emberek már a 90es évek elején akik már akkor csóválták a fejüket és hangoskodtak, hogy ez így nem lesz jó ennek az országnak! Mind el lettek némítva, vagy bolondnak titulálva. Ov csak azért lett liberálisból nemzeti, mert ott volt politikailag űr a kisgazdák, az akkori Mdf megcsappanása után. De csak nézd a nagy nemzeti konzervatív gazdaságpolitikát! Sokkal inkább neoliberális elemeket találsz benne. " persze magyarmódon nem olyan sarkosan kivitelezve.

2011. jún. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha neked nem jó a citromfagyi, mert az ízét sem szereted, meg a gyomrod is marja, akkor te eszed 20 éven keresztűl?


Az összes párt egy fos.


Hogy ércsd!

Az Mszp a magyar megtemelt javakat úgy vitteki hogy nem szabályozta a ker multikat, nem érdekelte hogy bizonyos iparágak külföldi kivásárlása mit eredményez a gazdaságba.

Nyomta a pénzt az embereknek, úgy hogy a végén a multik kivitték, mert ott kötött ki.


Mivel most szarabb a helyzet, ov leértékeli a munkaerőt és így húzza meg a magyarokat, arról nem is beszélve hogy azoknak emel a jövedelmén, akik importot vásárolnak.

Az az, még az emberek annyit sem látnak a pízbóől,mint az MSZP idején.


A megoldás?

Előbb bekellene zárni a sok lukat, ahol szivárog ki külföldre a píz, hogy a magyar gazdaságban fejtse ki a hatását. Aztán meg nyomni kellene a lehetőségekhezképes az embereknek, hogy induljon be a gazdaság.

Ki kellene egy rakás importot válltani,hazaival. Ami sokkal egyszerűbb mint az export.


De sajnos ezt nem lehet a magyar politikusoknak.

1, mert sokat kaptak hogy ezt netegyék.

2, Mert már mind zsarolható!

2011. jún. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mit is akartál most írni röviden? Hogy jön ide a 90-es, Gyurcsány, és a korábbi MSZMP? Ez múlt! Persze tudom én, hogy hat a jelnre, de nem igazán jött át, hogy azon kívül, hogy már akkor látták egyesek, hogy rossz felé megyünk. Persze körvonalakban tudom az akkori baklövéseket, de nehogy azt mondd, hogy szerinted már 90 körül meg volt az tervezve ami mat történik.


Légysz írd meg mit is akart jelenteni az információkupacod:)

2011. jún. 13. 03:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen a multik pénze egy jó ok lehet arra ami történik ezt elismerem. És biztosak vagytok ebben? Vagy elképzelhető amit írtam?
2011. jún. 13. 04:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig már jó előre meg volt tervezve az ország eladósítása és így irányítása. Nézd meg a háború a nemzet ellen című filmet.
2011. jún. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Láttam. Meg lehet nézni, de azért sok benne az elképzelés és fikció.
2011. jún. 13. 04:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!