Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homokosok NEM veszik észre...

Toportyan5 kérdése:

A homokosok NEM veszik észre hogy, ezekkel a felvonulásokkal csak saját magukat járatják le?

Figyelt kérdés

Sok embert hallottam már hogy, semmi bajuk nincs a homokosokkal csak ne vonulgassanak. Ráadásul volt olyan felvonulás is ahol keresztény jelképeket gyaláztak pl.: a rózsaszín Bibliával amit a farkuknak nyomogattak. Ezzel a többségi társadalomból csak is ellenérzéseket váltanak ki és csak még jobban megfogják őket utálni.

Szerintem sok olyan homokos van aki szintén nem ért egyet az ilyen felvonulással. Ezekkel a felvonulásokkal pedig még a normális homokosokat is kellemetlen helyzetbe hozzák.


2011. jún. 16. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

egyszer írta ide egy meleg ember, hogy az ilyen magamutogatós meztelen férfiribancok miatt ítélik el a rendes melegeket is.

szerintem is undorító ez a típus, csoda hogy engedik őket (nem csak itt) vonulni.

2011. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, ismerős-e a mondás:

"Ha nincs közönség, idővel elmarad az előadás!"

Részemről "ünnepelgethetik" magukat, de én nem foglalkozom ezekkel az "ünnepségekkel".

És ha mások sem foglalkoznának ezekkel az "ünnepségekkel", akkor értelmét veszítené az egész kísérlet, hogy "megbotránkoztassanak" más embereket, - ergo, vége szakadna egy olyan "rendezvénysorozatnak", amiben nincs "poén".

2011. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet könnyű egy melegfelvonulást rendezni.


Ha rázzák magunkat a hímringyók, akkor okádhatnékja lesz annak is, akik amúgy meglennének.


Ha csupa hétköznapi ember sétál egyet, akkor meg kit érdekel? Legfeljebb ha utána kinyitják valakinek a Kisföldalattit. Önmagában nem hír. Ennyi erővel elmehetnének virágot szedni a Kiskunságba.

2011. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Nm kéne ennyit foglalkozni velük, meg ellentüntetni, emg hasonlók... okos enged, szamár szenved... csinálják csak, amíg nem az én házamnál teszik, az orrom előtt, nem érdekel. Nem megyek oda külön dobálózni meg mocskolódni... de sokatoknak lételeme az, hogy valakit mocskolhassatok... mi másért mennétek ki ellentüntetni? Ha tenne rájuk a világ, akkor ők sem vonulgatnának.
2011. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
már 2 éve is az volt, hogy elkülönülten, száz kordon és rendőr közt vonultak. így aztán sok értelme van!
2011. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

"Nem lehet könnyű egy melegfelvonulást rendezni.


Ha rázzák magunkat a hímringyók, akkor okádhatnékja lesz annak is, akik amúgy meglennének.


Ha csupa hétköznapi ember sétál egyet, akkor meg kit érdekel?"


Én sem megyek ki azért felvonulni, mert két fülem van és nem vagyok szatyor. Szerintük az, hogy ők melegek egy teljesen természetes dolog. Akkor miért nem viselkednek úgy, mint mások?

2011. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

De észreveszik. Nem is az a céljuk, hogy elfogadtassák magukat, szerintem inkább feltűnősködni akarnak.


Vagy csak szeretik, ha utálják (esetleg verik) őket.

2011. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

"Sok embert hallottam már hogy, semmi bajuk nincs a homokosokkal csak ne vonulgassanak."


meg ne tudják róluk, meg ne ugyanabban az öltözőben öltözzön, mint ők, meg ne fogja meg a párja kezét, meg, meg meg...

aki azt mondja, hogy csak az a baja, annak ha ez nem lenne, akkor lenne velük más baja.


"Ráadásul volt olyan felvonulás is ahol keresztény jelképeket gyaláztak pl.: a rózsaszín Bibliával amit a farkuknak nyomogattak."


valóban volt ilyen, de ez nem a homokossághoz köthető, hanem a parasztsághoz. az meg van mindenütt. (lásd temetőben, sírokon soft és nem annyira soft képsorozatokat készítő fiatalok tömkelege) őket mégsem akarjátok kitiltani a temetőkből.


"Ezzel a többségi társadalomból csak is ellenérzéseket váltanak ki és csak még jobban megfogják őket utálni."


a többségi társadalom konkrétan lesz@rja a rózsaszín bibliát. csak ürügy. ha nem ez lenne, akkor lenne más.


"Szerintem sok olyan homokos van aki szintén nem ért egyet az ilyen felvonulással."


homoszexuális, nem homokos. nem kell őket sértegetni, főleg akkor nem, ha úgy vélekedsz, hogy veled értenek egyet. egyébként vannak ilyenek. lehet, hogy sokan. szerintem viszont azok vannak többen, akik szerint legyen ilyen felvonulás, csak normálisabb keretek között. nem a rendezvényt kell megszüntetni, hanem az idiótákat kirakni.


"Ezekkel a felvonulásokkal pedig még a normális homokosokat is kellemetlen helyzetbe hozzák."


a "normális homokos" önellentmondás. vagy azt mondod, hogy normális homoszexuális, vagy azt, hogy homokos. a homokos nem rövidítés, hanem becsmérlés.

egyébként nem a felvonulás hozza kellemetlen helyzetbe őket. az hozza kellemetlen helyzetbe, hogy az emberek képtelenek különbséget tenni. meg nem is nagyon akarnak.

2011. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarják észrevenni!

Azzal, hogy így felhívják magukra a figyelmet, pont az ellenkezőjét érik el.

"még a normális homokosokat is kellemetlen helyzetbe hozzák."

van ilyen kategória?7

2011. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha például felvonulna 200 hivatásos prosti, hogy a nők is ugyanabban a megbecsülésben részesüljenek, mint a férfiak, akkor a nők, akiknek a nevében tüntetnek, ugyanúgy elsüllyednének szégyenükben, mint azok a melegek, akik csak boldogok akarnak lenni, és nem vállalnak semmi közösséget a vonuló riszafiúkkal.

A Budapestet szétbombázó tüntetők is úgy léptek fel, mintha mögöttük lett volna 9 millió ember teljes egyetértésben, pedig erről szó sem volt.

2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!