Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs mese,2014-ben az MSZP-re...

Nincs mese,2014-ben az MSZP-re kell szavaznunk, mert a többi párt az anti-technikizmust képviseli?

Figyelt kérdés
Az LMP-re akartam szavazni, de kiderült, hogy tőlük ered a Fidesz "plázastop" programja, hogy ne épüljön több modern bevásárlóközpont, a helyüket 90-es évekbeli stílusú kisboltok meg piacok vegyék át. Ezzel el is árulták a modernség eszméjét. Lehet, hogy az MSZP kapzsi kapitalistákból áll, akik sz*rnak a nemzetre, de ők legalább nem akarnak basáskodni a nemzet felett (jobb hogyha lesz*rnak, mintha basáskodnak feletted) és nem ellenségei a modernségnek.
2011. jún. 18. 22:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
abban igazad van kérdező hogy az lmp jobbik fidesz borzasztó párt, de én ezt gondolom az mszpről is.
2011. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

hülye vagy! ne várj olyantól csodát, aki 12 év alatt b*szott rendbehozni az országot(MSZP), vagy attól a párttól(Fidesz), akiknek ugyanúgy volt 4 évük, amikor semmit sem csináltak, most pedig még kegyetlenebb pusztítást is művelnek, mint elődjeik.

szavazz a Jobbikra, másban már nem lehet hinni!

2011. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"szavazz a Jobbikra, másban már nem lehet hinni!"


Hogyisne, hogy 24 óra alatt visszarepüljünk a kőkorszakba? Akkor már inkább Fidesz!

2011. jún. 18. 22:37
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Ja romboljuk le a saját népünk kis vállalkozásait, és hozzunk be mégtöbb multit külföldről! Hadd vigyék a magyarok pénzét el jó messzire. Mennyire igazad van!
2011. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%
Az új jövőkép a kétfarkú kutyapárt kategória.De a fidesz már tudja hogy orbánnal (kisbetű)az élen még vagy 4-5 választást nyernek.
2011. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Én tuti SOHA nem fogok az MSZP-re szavazni..Akkor inkább a Jobbik vagy Fidesz.

De MSZP-re SOHA nem szavaztam,és eszem ágában sem lenne..

Nekem elég volt az a mondat,hogy "elkúrtuk! nem is kicsit"

2011. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

Kíváncsiságból kérdem ,hogy hány éves vagy?

Ha még fiatal akkor megértelek,én is így gondolkoztam régen.

Tudod a két nagy pártnak már volt próbálkozási lehetősége.

Már mindkét párt vesztett szavazást.

Szerintem nincs értelme A-ból B-be vándorolni aztán meg vissza,az én szavazatomat e két párt(Fidesz,MSZP)biztos,hogy nem fogja megkapni.

Sőt még az is lehet,hogy egyik parlamenti párt se.

Viszont szavazni menj el ha törik ha szakad.

2011. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Nincs mese tényleg. Te hülye vagy, már bocs a kifejezésért.
2011. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Ez hulyeseg, az utolsonak van igaza. Nezd mar meg, hogy a nagy bevasarlokozpontokat kik tulajdonoljak! Ja, hogy kulfoldi multik? Ja, hogy ok adokedvezmenyt kapnak az allamtol, mig a kisvallalkozokat leszarjak? Tudod, ha a kisvallalkozoknak csak egyenlo eselyuk lenne, nem meg hatranyosan diszkriminalnak oket a sajat orszagukban, akkor sokkal tobb eletkepes vallalkozas lenne itthon.
2011. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

"a többi párt az anti-technikizmust képviseli?"


Nincs olyan fogalom, hogy anti-technikizmus.


"Ezzel el is árulták a modernség eszméjét."


Ha azt hiszed, hogy a plázák képviselik a korszerűséget, akkor nem sokat tudsz a világról. Menj át Ausztriába, ott a községekben rendszerint piactér van helyi árukkal, nem bevásárlóközpont. Ausztria is középkori hely ezek szerint.


"Lehet, hogy az MSZP kapzsi kapitalistákból áll, akik sz*rnak a nemzetre, de ők legalább nem akarnak basáskodni a nemzet felett"


Basáskodás, szarás, kapzsiság - az ilyen szavakkal való dobálózás nem politizálás, hanem esti mese. Menj aludni, kisgyerek.

2011. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!