Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt szavazói a leginte...

Melyik párt szavazói a legintelligensebbek?

Figyelt kérdés

Persze ide mindenki legszívesebben a saját pártját mondaná, de véleményre, hanem objektív felmérésre vagyok kíváncsi, ha létezik ilyen.

Pl X párt szavazóinak átlagos intelligenciája 105, míg Y-é csak 95.


2011. jún. 22. 20:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg nem lehet megmondani! Itt szereti mindenki lehülyézni a másikat mert vagy arra vagy erre szavaz.
2011. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

ennél feleslegesebb kérdés kevés van :)

most akkor gondolom buta vagyok :(

2011. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, aki bármelyik párt mögött kiáll, hogy az ilyen meg olyan jó, tökéletes, mind 0-ás IQ-jú birka. Az, aki viszont elismeri, hogy az a párt, amire szavazott, téved(het), már intelligens lehet, innentől csak az IQteszt dönt. A legértelmesebb az az, aki rájön, hogy minden párt át akarja b@szni. De ez az én véleményem.
2011. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Ha lehet ilyen kritériumot mondani,akkor azok, akik nem kötődnek egyik párthoz sem.

Feltéve,hogy az intelligenciát a véleménynyilvánításra érted,és nem a válaszoló általános műveltségi szintjére.

2011. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen jellegű felmérés természetesen nincs.

Annyit lehet talán mondani, hogy a jelenlegi parlamenti pártok közül valószínűleg az LMP szavazók körében a legmagasabb a diplomások, értelmiségiek aránya, így ha feltesszük, hogy tendenciákat nézve van valamennyi összefüggés az iskolázottság és aközött, hogy hány pontot tud összeszedni az ember egy IQ teszten (amivel jobb híján szokták számosítani az intelligenciát), akkor az összes párt szavazóival kitöltetve egy IQ tesztet valószínűleg ők érnék el a legjobb átlagot.

2011. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
34%
LMP... holélszte... RETARD pártatlan vagyok.
2011. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
KKP!!!
2011. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

"LMP... holélszte... RETARD pártatlan vagyok."


én is pártatlan vagyok, sőt, egy kis bölcsész semmi-pártnak tartom az LMP-t. De nem ez volt a kérdés.

Azt pedig továbbra is tartom, hogy a diplomások, értelmiségiek aránya tuti, hogy ott a legmagasabb a pártok közül, tehát ha elfogadjuk, hogy van valamennyi korreláció a mért IQ és az iskolázottság között (márpedig azt mondják az okosok, hogy van), akkor várhatóan az LMPnél lenne a legmagasabb az átlag IQ, ha végeznének ilyen jellegű felmérést.

Más kérdés, hogy egy ilyen teszten elért eredmény mennyit árul el az ember józan ítélőképességéről, de nem ez volt a kérdés, csak az IQ.

Az pedig egy bölcsésznek is lehet magas.


Legközelebb igyekezz kicsit értőbben olvasni, mielőtt leugatsz...

2011. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%

objektíven nézve a fidesz szavazóké a legtöbb iq szerintem, mert elég sok "értelmiségi" szavazójuk van, plusz a vállalkozók, bankárok, stb...


de az intelligencia relatív, az mszpsek között is van sok értelmiségi, de szubjektíven közelítve a témához, szerintem nincs sok esze annak, aki az mszpre szavaz.

2011. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Meg annak se, aki a fideszre...
2011. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!