Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett már a Stadionok,...

Miért kellett már a Stadionok, metróállomást is átnevezni Puskás Ferenc Stadionra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert a Puskás Ferenc Stadionhoz ott szállunk ki.
2011. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lassan a 20. századból is ki kell választani néhány embert akire egyetemesen büszkék lehetünk.(mivel nem lehet mindent Kossuthról elnevezni:)) Sajnos az előző rendszerben a tudósok és művészek kevésbé tudtak kibontakozni, így nem túl nagy a választék.
2011. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

talán mert ott van a PF stadion?

pár éve még Népstadion volt, aztán lett Stadionok, de az szerintem hülyén hangzik.

2011. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a BKV hatásköre, semmi köze a fővároshoz és Tarlóshoz. Már korábban tervezték az állomás átnevezését. Most, hogy a Moszkva tér miatt úgyis le kell cserélniük a metróban a táblákat és a hangbemondásokat, gondolom kaptak az alkalmon és átnevezték ezt is. Nekem személy szerint tetszik a változás, kicsit röhejes volt ez a "Stadionok állomás következik".
2011. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

szemét hülye orbánék mindent átneveznek

miért nem volt jó a Moszkva tér?

ki az a Széll Kálmán? sok idióta marhája, remélem köv választásokon 10 százalék se lesz meg


Ferenc krt-at is átnevezik-......azért mert ferenc nevetséges Corvin negyed lesz a megálló neve..elképesztő

2011. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz felfogni, hogy a megállókat a BKV nevezi el?
2011. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még egy egész értelmes átnevezés (bár ettől függetlenül nem most kellett volna), nekem a Széll Kálmán tér meg az Elvis Presley tér viszont kiverte a biztosítékot.
2011. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem most kellett volna? Ez a leglogikusabb és legegyszerűbb, egyszerre, tömbösítve átnevezni a megállókat.
2011. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem most kellett volna? Ez a leglogikusabb és legegyszerűbb, egyszerre, tömbösítve átnevezni a megállókat."


Persze, hogy tömbösítve a leglogikusabb, csak nem egy olyan időszakban, amikor a gazdaságunk a béka segge alatt van, tele vagyunk államadóssággal, és a nyugdíjasoktól veszik el ezekre a hülyeségekre a pénzt. Kb. olyasminek érzem ezt, mint ami Kínában megy, ahol a sivatagban városokat építenek fel, meg felhőkarcolókat húznak fel Sanghajban, hogy mutassák, milyen jól megy az országnak, miközben nyomorog a 800.000.000 földműves.

2011. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szerintem Puskás Ferenc tett annyit a magyar labdarúgásért és az országért egyben,hogy stadiont és egyben metróállomást is el lehessen róla nevezni.
2011. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!