Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyaaa mik vannak a parlamentbe?

Gyaaa mik vannak a parlamentbe?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=CRxqoL8FRWo


és igazuk van szerintem.


2011. jún. 29. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Megrendezett volt az egész, látszott, ilyet tényleg nem kéne a parlamentbe. Viszont ettől függetlenül tényleg igaza van most a jobbiknak (bár nem kedvelem őket).

Abba viszont nem volt igazuk, hogy azért ne legyenek éjszakába nyúló ülések, mert lemerül a laptopjuk. Eddig is működött a dolog laptop nélkül. A képviselők nagy része biztos nem dolgozik rajta, hanem szórakozik. Használja addig a laptopját, amíg esetleg a beszédét felolvassa róla (ha már papírból vagy fejből nem megy).

Attól, aki meg nem marad csöndben, és nem hallgatja meg a másikat, és nem ül be minden ülésre, megvonnám a fizetését (nem kis pénzt kap érte). Hogy tudná bármelyik képviselő az érdekeimet nézni, ha csak a szavazásra megy be.

2011. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Novák előd hozta a formáját... Azért Morvai még mindig jobb :D.
2011. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én jobbikos vagyok de a laptop töltős duma az tényleg ratyi csak feszültségkeltőnek volt jó..
2011. jún. 29. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Jól tette Nováék, azért ekkora ricsajt, még az osztálytermemben sem hallani mikor szünet van komolyan :D
2011. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szégyentelen és ezt tudja, hallja O.V. a 2/3-os illetve

egypárt-vezére!!Sajnos mi választottuk EZEKET, még van 3évük, lejáratják az esetleg köztük lévő korrekt politikusokat...

Szerintem is igazuk van!, a levezető elnököt kellett volna

azonnal lecserélni !

2011. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!