Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ahogy telik az idő, mit...

Ahogy telik az idő, mit láttok? Milyen irányba halad az ország 2010 óta?

Figyelt kérdés
És ha egy párt szimpatizánsai vagytok, légyszíves azt is írjátok oda!:)
2011. jún. 29. 13:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

A szegényebbek lejtőn lefelé haladnak.

A gazdagok gazdagabbak lesznek.

A munkahelyek száma nem nőtt.

Számomra szakadéknak lefelé halad az ország.

Nem vagyok párt szimpatizáns, gyűlölöm mindet.

2011. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
Azt látom, hogy elég sokat dolgozik a kormány, napról napra jön elő új ötlet, javaslat vagy törvény. Valamelyik szimpatikus, valamelyik elsőre furcsa és volt már amivel nem értettem egyet. Magyarul fel lett kavarva egy kicsit a magyar állóvíz, ami szerintem kellett. Fidesszel szimpatizálok és volt már, hogy Lmp-s javaslat is tetszett.
2011. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Az Mszp-től csak jobb lehet. A Fideszt se csipázom mert ők is ígértek egy csomó mindent aztán nem nagyon lett belőlük semmi..(közbiztonság, munkahelyek...)
2011. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Az első válaszoló elég jól összefoglalta a helyzetet, azt már csak részletezni lehet. Nem haladtunk sehova, az államadósság kifizetése is csak kozmetika, amíg ránk, magyar állampolgárokra termelik az államadósság kifizetését addig a gazdaság nem fog fellendülni, egyre többen mennek majd ki, sok lesz a bevándorló olcsó munkaerő, a magyaroknak nem lesz munka. A közbiztonság még mindig rettentően alacsony szinten tart, nemhogy két hét, még két év alatt sem fognak rendet tenni. Az elszámoltatások elmaradtak, és sorolhatnám még ezerrel... Szóval milyen irányba halad az ország? Szerintem rossz irányba, ha így folytatjuk, 2020-ra csoda ha 7 millió magyar(!) ember lesz Magyar(?)országon.
2011. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Előző vagyok, Jobbikos.
2011. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Építkezésekre , beruházásokra szállítok mindenféle szerelvényeket , kábeleket , vezetékeket .


Azt látom , hogy MINDEN építkezés leállt ! Ami azt jelenti , hogy rohadtul lefelé haladunk a leejtőn és nem felfele kapaszkodunk .

Családi házak szinte egyáltalán nem épülnek , nagyobb beruházások is nagyából leálltak és semmi nincs .


Nagyon elkeserítő a dolog , mert nem látjuk az alagút végét , sőt inkább egyre sötétebb lesz és már-már azon tünődünk , hogy talán zsákutcába tereltek be minket .


Pártszimpatizálásomat meg én se nagyon tudom . Igazából mindegyik pártnak van 1-1 jó ötlete és ha összeállnának még ki is sülhetne belőle valami , de ez ugyebár egy álomvilág ... Most épp azt tudnám leírni hogy a fideszt gyűlölöm a legjobban .

2011. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Most divat lett az aktuális kormányzatot szidni, pedig nagyon sok mindent jól csinálnak, várjuk ki a végét, mi lesz 2014-re, a kormányzati ciklus végén.
2011. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Mi az a nagyon sok miden amit oly szépen és jól csinálnak, az országpusztításon kívül?
2011. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

14:11

Ha már építős vagy, meg kell kérdeznem , mert rettentően furdal a kíváncsiság:szerinted mi a francnak kell 4000 közmunkás állítólagos építkezéshez, ha ennyire áll az építőipar?Mi a frászt fognak építeni, éhségtornyokat?Komolyan nem értem...

2011. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Idővel helyükre kerülnek majd a dolgok.

Azt várom, hogy mikor fog koplalni az a sok gazdag zsivány is egyszer...

2011. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!