Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina "eretnek" lett?

Morvai Krisztina "eretnek" lett?

Figyelt kérdés

Ezek után még van olyan Jobbikos, aki ennyire imádná őt, mint eddig?

[link]


2011. júl. 5. 14:52
1 2
 1/20 Ozmium42 ***** válasza:
48%

Pont annyira "imádom" mint eddig...


Amúgy mi a kérdés?

2011. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Én a Jobbikra szavaztam, de már nem támogatom se őket, se másokat, se a pártrendszert. Akkor még nem ismertem igazán a jobbikat, a politikával is csak néha foglalkoztam. Ott kezdtem felfigyelni rá, amikor tilosban parkolt és próbálta kimagyarázni, hogy nem hivatkozott a mentelmi jogára. Hazug kva szerintem. A Jobbik is a nagyok játékszabályai szerint játszik, a jovonk.infon többször is leírják mi a baj a jobbikkal, nekem is ez a bajom velük.


Azt sosem értem, amikor mondják, hogy Csak a Jobbik. De miért? Miért nem a mögötte álló ügyet támogatja, miért a pártot? A pártok tették tönkre az országot, de ők továbbra is pártokban gondolkodnak. A Jobbik arra volt jó, hogy a nemzetinek nevezett réteget is lefedje valaki, mert amíg válaztások vannak, addig nem lesz elszámoltatás.

2011. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
politikai prostituált
2011. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Amúgy mi a kérdés?"



Morvai Krisztina "eretnek" lett?

Ezek után még van olyan Jobbikos, aki ennyire imádná őt, mint eddig?

[link]

2011. júl. 5. 16:14
 5/20 A kérdező kommentje:

"mert amíg válaztások vannak, addig nem lesz elszámoltatás."


Ha esetleg diktatúra lenne, akkor a diktátorokat ki fogja elszámoltatni?

2011. júl. 5. 16:15
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Miért lett volna? Megmagyarázott mindent, ha neked ebből még mindig az jön le, hogy ő egy eretnek, hazug senki, akkor csak sajnálni tudlak.
2011. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha valami nem demokrácia, az nem jelenti azt, hogy diktatúra. És a demokrácia nem csak a szavazásban merül ki, meg a pártrendszerben.
2011. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"Ha valami nem demokrácia, az nem jelenti azt, hogy diktatúra. "


akkor mégis mi?


törzsi társadalom?


ne terelj,hanem indokolj!

2011. júl. 5. 17:25
 9/20 A kérdező kommentje:

"ha neked ebből még mindig az jön le, hogy ő egy eretnek, hazug senki, akkor csak sajnálni tudlak."


Nézd meg alatta a potenciális szavazóbázis kommentjeit...

2011. júl. 5. 17:25
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
És mit nézzek alatta? Senki sem írja, állítja, hogy eretnek, hazaáruló, csak most ők sem tudják mi a helyzet. Amúgy meg kérdező gondolom fideszes vagy, ők ugranak így mindenre, elég ha csak rosszul fingik valaki a jobbikból, máris mondani a médiának, és hazaáruló, zsidó! Morvainak is lehetnek hibái, és leírta olvasd már el, hogy nem lépett be a pártba, és amint valami olyasmit észlel, hogy a párt rossz felé kezd el húzni, rögtön minden kapcsolatot megszűntet vele! De ugrani minden kis szarra!!! Undorító...
2011. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!