Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina halad a...

Morvai Krisztina halad a korral erre meg kirúgják a Jobbikból?

Figyelt kérdés

[link]


Nyugati szélsőjobbosok izraelbarátok és muszlimellenesek.

A mi kis csöppnyi országunkban persze hogy ez is fordítva van, erre megjön valakinek az esze és ki akarják rúgni.


2011. júl. 24. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Elég nehézkes lenne kirúgniuk :D
2011. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Pont erről beszélek. Magyarok le vagyunk maradva, hiszen a 21.sz problémája képzetlen muszlim bevándorlóáradat.

Izraelt tekintik a nyugatiak az arab területeken mint "utolsó védőbástya".

2011. júl. 24. 15:59
 3/16 A kérdező kommentje:
index sehol nem írta hogy párttag lett volna, én se írtam, mindenki tudja hogy nem tag.
2011. júl. 24. 16:07
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Ha időközben rájöttél, hogy nemtag, akkor arra is hogyan rúgják ki? Felszólítják, hogy lépjen be? Vagy hogyan fogják mindezt kivitelezni?


Muszlimáradat pedig ide vagy oda. Nekünk Izrael komolyabb ellenségünk. Ez nem a korral való haladás, hanem nekik a muszlimok okoznak gondot, nekünk a zsidók.

2011. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

"Morvai Krisztina halad a korral erre meg kirúgják a Jobbikból?"


akkor miért rúgnák ki? nincs honnét.

2011. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Morvai megfordult már néhány pártban...


Se nem jobboldali, se nem baloldali, egyszerűen karrierista.

Örvendek, hogy ezt páran már kezdik felismerni!


Pedro

2011. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Nana. Lehet szidni az indexet, de tény, hogy Morvai határozottan a jobbikhoz kapcsolódik, például köztársasági elnöknek is a jobbik jelölte. Innentől legalábbis érdekes, hogy ilyenkor hirtelen semmi köze nincs a párthoz.
2011. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Morvai Krisztina a Jobbikhoz kapcsolódik, de nem Jobbik tag, így a kirúgása lehetetlen. :) Volt a múltkori FPÖ-s kavarás, de tisztázódott, megjegyzem, Morvai Krisztina a belépése előtt is egyeztetett Vona Gáborral. A cikket nem néztem meg, elvből nem olvasok (zs)indexet.
2011. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a osztrák párt is egy szélsőjobb oldal miért nem akarnak szövetkezni a jobbikkal???
2011. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

"Izraelt tekintik a nyugatiak az arab területeken mint "utolsó védőbástya"."


mi ez az új propaganda hogy nyugaton már izrael a menő? mindenhol ezt a baromságot hallom.

a másik dolgot, hogy nyugatról mint egységes nyájról beszéltek, már megszoktam. nyugaton ezt vallja minden ember, nyugaton mindenki liberális, nyugaton mindenki mszp-s, satöbbi :D

2011. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!