Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják Magyarországon...

Miért utálják Magyarországon ennyire Orbán Viktort, és miért istenítik ennyire Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés
Vagyis: mi az a rettenetes rossz, amivel ártott Magyarországnak Orbán, és mi az a nagyon jó, amit viszont a mostani miniszterelnök tett?
2008. febr. 27. 11:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Na azért ez nem egészen így van, elég megosztott a vélemény, és ha Gyurcsányt annyira szeretnék nem lenne ennyi demonstráció.


De Orbán Viktor azzal érte el az ellenszenvet, hogy az a politikájuk hogy ellenzékként lefikáznak mindenkit. mindekinek elö keresik a szennnyesét és nem akarnak együtt müködni másik pártokkal. mindig csak a rosszat látják a másikban, nem képesek kompromiszumra. amúgy fidesz párti vagyok de maga Orbán urat nem szeretem, mert utálom ha valaki fikázza a másikat. na de azért Gyurcsány urat sem kedvelem, mert ö meg olyan mint egy durcás kisgyerek és mikor neki nem tetszöt mondanak akkor képes bevágni a durcát és hátat fo´rdítani a hozzá beszélönek.

és elég átvágos volt hogy igérgeteg aztán hátba döfök. amúgy a megszorításokkal egyet értek.

Orbán úr ha a pártjával nem fikázódnak ennyire inkább kompromisszum képesebb lenne akkor sokkal népszerübb lenne, mert tud az emberekkel beszélni, a néphez szolni, amira Gyurcsány nem képes.

èn amondó vagyok ha ez a két ember össze tudna fogni, és mindegyik a jó tulajdonságát rakná bele az ország kormányzásába, együtt még talán csodákra is képesek lennének, de ellentétben csak rombolnak, leginkább az emberek hitét.

2008. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Isten ments, hogy ezek összeálljanak.

elhúzhatna mindkettő

2008. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
hol láttad, hogy az emberek odavannak Fletóért? mert én pont az ellenkezőjét tapasztalom. személy szerint leköpném mindkettőt.
2008. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem azért utálják ennyire Orbán Viktort,mert az MSZP-nek sikerült egy személyben ellenségként beállítani.Van kit szidni,mindenért őt hibáztatni,a magyar embernek pedig ez kell.Ha van ellenségkép,akkor már csak a kommunikáció kell,és már rázúdúl minden harag.Azzal már senki sem foglalkozik,hogy tényleg mi az igazság.6 éve nincs döntési helyzetben,mégis "minden miatta" van.Semmi rosszat nem tudok az ő kormányzásáról,az intézkedései nekem,"kisembernek"csak jót tettek,azalatt a 4 év alatt sikerült lábra állnom.Ellentétben Gyurcsánnyal,akinek sikerült mindezt megsemmisíteni.Az én szememben már egy hiteltelen ember,aki a hazugságot is igazságnak akarja tálalni,úgy hogy közben saját magát isteníti,a körülötte lévőket pedig földbe döngöli.Amit meg az országgal művelt,az egyenesen gyalázatos.Évtizedek óta csak azt hallom,hogy még egy kicsit meghúzzuk a nadrágszíjat és utána jobb lesz,ez sosem következett be és ha így folytatódik,csak rosszabb lehet.Azt hittem hogy ennél már nincs lejjebb,de úgy látszik,tévedtem.Lesz ez még rosszabb is.
2008. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Vállalom a kimoerálás veszélyét, de hadd idézzem egy ügyvéd barátomat: "A gyurcsány is és az orbán is elmehet a büdös picsába"


Mindketten hiteltelenek és ellenszenvesek. Amúgy a fletot nem istenítik az emberek, legalábbis a környezetemben. Én amúgy nemzeti érzésűnek tartom magamat, de ennek ellenére a viktorból, köszönöm, de nem kérek. Mindketten infantilis módon csesztetik egymást és szánalmasak. Egyszer Frei Tamás is foglalkozott a témával, nagyon jó műsor volt.

2008. márc. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Én mindkettőt utálom. Gyurcsány egy sunyi alattomos p*cs, Orbán pedig egy nagyzási hóbortban szenvedő majom. Én egyiknek sem adnék hatalmat a kezébe. Aztán mégis kaptak mindketten.
2008. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Azért arra kiváncsi lennék,aki lepontoz,vajon miért?

A 4.hozzászóló voltam,és a saját tapasztalataimat osztottam meg veletek.Isteníthetném Gyurcsányt is,mert tényleg sok mindent kaptam tőle pl:vizitdíj,kórházi napidíj,tandíj,drasztikus gáz-villanyár emelés, utazási költségek,élelmiszer emelések,csökkenő nyugdíj az ujonnan nyugdíjba menőknek,és még sorolhatnám,de ezek a legfrissebbek.Most lehet tapsolni és lepontozni.

2008. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Látom,az érvek hiányoznak.
2008. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát tény, hogy okosabb nem lettem a válaszoktól:). Nekem is van véleményem, de én nem vagyok magyarországi. Hogy hol láttam, hogy istenítik Gyurcsányt? A tévében!!!mást se látni, hallani, csak Orbánt szapuljátok! Biztos csinált ő is hibákat. Nekem se tetszettek mindig a Fidesz megnyilvánulásai. Pár évvel ezelőtt még irigyeltem a magyarországiakat és mindig szorítottunk nektek, hogy büszkék lehessünk rátok, a "volt hazánkra"! Most már meg se szólalhatok titeket védve, mert kiröhögnek?(! Hát még ha az előző népszavazás jut netán szóba! Sose akartam Magyarországon élni, de imádtam odajárni! Ki tudja miért, még a levegő is más volt arrafelé! Most sírhatnékom volt amikor a Keletibe megérkeztem! Ez Magyarország?! Mit tettetek vele?!
2008. márc. 8. 14:25
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg ennyire hülye a magyar? az egyetlen értelmes komment szarrá van lepontozva. gratulálok.

Mellesleg azért utálják Orbánt mert a médiában lehuzták. Meg mert vannak ilyen ocska szenny műsorok mint a hetihetes akik a komcsik legnagyobb bérencei. bajor gálvölgyi és társaival az élen. És a sok birka meg nézi hogy igen ez az igazság.

2008. jún. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!