Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most kiabálnak a "gonosz"...

Akik most kiabálnak a "gonosz" Orbán kormány ellen, azok hol voltak tavaly a választások idején, kire szavaztak?!

Figyelt kérdés

Nem kellett volna jobban meggondolni talán, hogy kire szavazzunk?

Késő bánat eb gondolat!


2011. júl. 9. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%

Józan "paraszti" logikávalal is:

Ha egy nyúl befelé fut egy erdőbe, és eléri a közepét, akkor körülbelül ugyanannyi ideig tart majd, amíg "kifut" a másik oldalon.

Ezért nem értem, hogy egy év Fidesz kormányzás után milyen csodára vártak itt egyesek? Majd ha 7-8 kormányzati év elteltével is változatlan lesz a helyzet, akkor lesz helye a panasznak.


Amikor az MSZP-2002 ben felkerült, akkor is kellett legalább két év ahhoz, hogy az igen buzgó pusztítás "legyűrűzzön" az átlagemberhez.


Én a magam részéről nem számítok érezhető javulásra 2012-2013-nál korábban, és azután sem várok gyors felívelést.

2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%

Legyen már világos,hogy a 8 év alatt eltékozolt adósságot

nyögjük.Lehet szidni Orbánt,de igazán mindent igyekszik meg-

tenni a népéért.(Bank adóztatás,stb)Igaz,ha most lenne sza-

vazás újra a Fidesz győzne.

2011. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem a gonosz orbán kormány ellen kiabálok, hanem a választáson való részvételi jogommal nem éltem annak okán, hogy kifejezzem: Amit ma Magyarországon "politikai elitnek" titulál sok nem normális, az mindent, mindenkit szolgál a magyar (!) lakosságot kivéve!

Elegem van az elmúlt 20 év szélhámosaiból, - és azért nem szavaztam, fogok szavazni, hogy ha kellő számú embernek nyílik fel végre a szeme, és háromszor egymás után eredménytelen szavazást produkálnak azok, akikről valójában a szavazásnak kellene szólnia, akkor feloszlatja végre az aktuális Köztársasági Elnök azt a hordát, amit ma "országgyűlésnek" titulálnak, - így kénytelenek lesznek "föld körüli pályára állni" azok, akik eddig szívatták a magyar lakosságot.

Ehhez mondjuk kell egy bizonyos fokú intelligencia is, - de amíg a sok idiótának jó az, hogy orrba-szájba megvezetik, addig ez nem fog beérni.

Egy dolog viszont biztos:

A jelenleg rendelkezésre álló választékból inkább nem választok, - válasszon a végzős halottkém (vizsgaremeket).

2011. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

21:04


"Ezért nem értem, hogy egy év Fidesz kormányzás után milyen csodára vártak itt egyesek?"


Senki sem várt csodára, a szocik bégetik a választás óta, hogy mindenki csodára várt. Kb. naponta leírja ezt a baloldali sajtó, hogy itt csodavárás volt, ők meg bégetik utána.

2011. júl. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem kiabálok, de nem attól kéne elvenni, akinek elve nem sok van, hanem attól akinek már annyi van, hogy a faszát veri arra, hogy mennyit lopott már el bűntelenül.

Vagy te egy szomjazó embertől vennéd el az utolsó csepp vizét, amikor látod, hogy egyesek lajtoskocsival a hátuk mögött szaladgálnak ide-oda?

2011. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Persze,igyekszik bármit is megtenni a népért.Mit?Mutasd meg konkrétan!Hazudozik,hogy új munkahelyek jöttek létre.Hol?Az ország nemcsak Pestből áll ám!

Itt Bács megyében érdekes módon nincs új munkahely,de régi sem.Érettségim van,3 szakmám,a munkátlanító központban a szemembe mondták,hogy esélyem nincs munkára.Rákérdeztem a kormány hazugságára a munkahelyekről,közölték,ide még nem ért egy munkahely sem,szeretettel várják ők is.Hirdettem helyi újságokban,neten stb.Cégeknek írtam,még csak válaszra se méltattak.Hogy is van ez?

Az államadósságra meg teszek.Mikor felvették,én nem kaptam egy fillért se belőle,hasznom nem volt belőle.Minek fizessem én azt,amit a politikusok elloptak,mi közöm hozzá?Ha a szomszédom felvesz bankkölcsönt,elkölti,nekem kell kifizetni?Baromság.Szomorú,hogy ezt beveszitek.

2011. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező, én úgy értelmezem ezt a kérdést, hogy miért kiabálnak azok, akik nem szavaztak, vagy éppen Orbánra szavaztak.

És kifejtem a véleményem:

Teszem azt palacsintát rendelsz valahonnan és látod, hogy belekakálnak, akkor te fogod és megeszed zokszó nélkül?

Vagy nem te rendeled, csak látod, hogy belekakálnak a máséba, akkor te örülnél neki?

Amúgy is mindenkinek joga van véleménynyilvánításra.

Meg Orbán szerintem komolyabb hatással van az életünkre, mint az, hogy romlott befőttet veszünk a boltba.

2011. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ebbe a "palacsintába" valamikor 2004 környékén kakáltak először bele, és azután még sokszor.

Ez volt a legmeghatározóbb, nem beszélve az eleve elszabott rendszerváltásról.

Hogyha a rendszerváltás alapos lett volna, akkor a "vörös polip" nem lett volna képes azóta már legalább kétszer feltámadni, hogy széthordja amit lehet.

2011. júl. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!